MÄERAND GRUPP LOOSIB FACEBOOK’S VÄLJA PUIDUST NIMELISED JÕULUEHTED

Facebook’i auhinnamängu tingimused:

 1. Kampaaniat korraldab ja viib läbi Mäerand Grupp OÜ (edaspidi maerandgrupp ja/või kampaania Korraldaja), Männiku, Kääpa küla, Jõgevamaa, 49323.
 2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud kampaania Korraldaja poolt käesolevates tingimustes. Kõik kampaania Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 3. Kampaania kestab ajavahemikus 12.12-17.12.2017.
 4. Kampaania auhinnaks on puidust nimelised jõuluehted, mille komplekti kuulub kuni 10 (kümme) ühesuguste mõõtmetega (ehte mõõtmed: 9*9,8cm) jõulupuu ehet. Ehete kujundused valib kampaania Korraldaja. Jõuluehete lisainfo on SIIN.
 5. Kampaanias osalemiseks peab olema Mäerand Grupi Facebooki lehe fänn ning jätma auhinnamängu postituse alla kommentaariks sõbra või sõprade nimed.
 6. Loosimine viiakse läbi 17.12.2017.
 7. Auhinda ei vahetata ümber rahaks ega asendata mõne muu esemega.
 8. Auhinna võitja nimi avalikustatakse Mäerand Grupi Facebooki lehel 17.12.2017 hiljemalt kell 23:59.
 9. Auhind väljastatakse võitjale hiljemalt 21.12.2017. S.t et edastatakse hiljemalt 21.12.2017 kullerile või viiakse pakiautomaati. Võitjal on võimalik ehetele ise ka järgi tulla aadressile: Kaarhalli, Kääpa küla, Jõgevamaa, 49323.
 10. Kampaania korraldaja ei vastuta kampaania võitjale üle antud auhinna kasutamisest tekkinud kahjude eest. Samuti ei vastuta kampaania korraldaja kampaania võitjale üle antud auhinna kasutamisest kolmandatele isikutele tekitatud kahju eest.
 11. Kampaania korraldajal on õigus kampaania ühepoolselt lõpetada juhul kui ilmnevad kampaaniareeglite olulised rikkumised või kuritarvitamised. Samuti on kampaania korraldajal õigus kampaania ühepoolselt lõpetada vääramatu jõu tõttu. Kampaania korraldaja teavitab sellest kampaania korraldaja Facebooki lehel ja aadressil maerand.com
 12. Kampaanias osalemisega loetakse, et kampaanias osaleja nõustub enda isikuandmete töötlemisega kampaania raames. Isikuandmete töötlemisel lähtub kampaania korraldaja Eesti Vabariigi Õigusaktides sätestatust.
 13. Kõigis käesolevates tingimustes mittereguleeritud küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigi Õigusaktides sätestatust.
 14. Auhinna väljastamisega kaasnevad riiklikud maksud tasub kampaania korraldaja, k.a postikulu.
 15. Lisainfo saamiseks palume pöörduda Mäerand Grupi poole e-posti teel aadressil info@maerand.com.
 16. Kõik kampaaniaga seotud pretensioonid ja kaebused tuleb esitada kirjalikult Korraldajale aadressil Kaarhalli, Kääpa küla, Jõgevamaa, 49323 või e-posti aadressil info@maerand.com. Korraldaja lahendab saabunud pretensioonid ja kaebused seitsme tööpäeva jooksul alates nende saamisest.

Head loosiõnne soovides
Mäerand Grupp
#maerandgrupp