KKK

KKK ehk korduma kippuvad küsimused


1. Kui tellin jõuluehteid, lapsele mänguasjakasti või hoopiski lõikelaua, siis kuhu ma kirjutan info mis nimelisi ehteid/ mis värvilahendust kastile jne soovin?
Antud lahter asub Ostukorvis. Leiad peale toodete lisamist Ostukorvis lahtri “Lisainfo/Märkused tellimuse kohta”. Jäta kogu vastav info tellimuse kohta sinna või kirjuta meile peale tellimuse esitamist info@maerand.com.

2. Kui pikk on tarne?
Tellimuse täitmise aeg on keskmiselt/umbkaudu 2-4 nädalat, kui mitte vähem/rohkem. Mänguasjakastide puhul tuleks hetkel arvestada kindlasti vähemalt neljanädalase ooteajaga. Jõuludele eelneval ajal paraku pikem, sest tellimusi on mitu korda rohkem ja kuna tegemist käsitööna valminud toodetega, mis valmivad väikses pereettevõttes, siis kahjuks võtavad nad natuke kauem aega.

3. Mida tähendab tarne umbes 2-4 nädalat, kui mitte vähem/rohkem? Kas seda, et kui mu tellimuse esitamisest on möödas täpselt 2 nädalat, kas saan siis tellimuse kätte?
Ei. See ei tähenda seda.
Valmistame kõik oma tooted käsitööna ning neid pole meil kohe valmistoodetena laos, vaid valmistame need Sinu tellimuse peale.
Tarne umbes 2-4 nädalat, kui mitte vähem/rohkem tähendab, et võib minna kuni 2-4 nädalat või ka kauem. See sõltub sellest mis tootega tegu, kui palju hetkel tellimusi valmistada vaja on või mis perioodiga parasjagu tegu (kas on pulmahooaeg, jõulud või muu aeg mil tellimuse esitajaid on palju). Samuti kuna tegemist on pereettevõttega, dikteerib meie töö tegemist väga palju meie poeg Otto, kes alles jaanuaris sündis, mis tähendab, et kirjadele vastamine või ka tellimuste täitmine võib võtta tavapärasest kauem aega.
Seega ongi meil väga raske täpselt ja ka kuupäevaliselt öelda millal mingi konkreetne tellimus valmis saab, kui me pole hakanud tellimust parasjagu valmistama. Täpne aeg selgub alles siis, kui nt on teie tellimus jõudnud lõppviimistluse faasi või on juba pakkimise järjekorras. Seda seetõttu, et nt juba mänguasjakastide puhul valmistame me korraga vähemalt 5-10 tellimust, mitte ei tee ühe kaupa neid. Ehk üks päev valmistame 5-10 kasti materjali ette (lihvime, pahteldame jne), teine päev paneme võib-olla juba kokku, siis lihvime, teeme võimalusel uuesti parandusi, pahteldame, laseme kuivada, lihvime uuesti, lihvime käsitsi nurgad jms ehk teeme kõik, et värvimiseks oleks korralik pind ette valmistatud. Siis värvime, laseme esimesel kihil kuivada. Värvime uuesti, laseme 3 ööpäeva kuivada. Jne-jne. Kõik see võtab omajagu aega. Toodame kvaliteetseid tooteid ja ei soovi kvaliteeti alla lasta.
Seetõttu ei olegi meie toodete tarne sama kiire kui nt Loverte.com lehelt mõne lõhnaõli tellimine.

4. Kui ma esitan tellimuse, viskas ette ERROR-lehe. Kas pean tellimuse uuesti vormistama või kuidas pean toimina?
Ei, Sinu tellimus sai edukalt sooritatud ning saadame üldjuhul 5 tööpäeva jooksul ka kinnituskirja, et oleme Sinu tellimuse kätte saanud ning asume seda esimesel võimalusel täitma. Seega tarneaega palume arvestama hakata kinnituskirja saamisest alates, mitte tellimuse esitamisest. Sama kehtib ka arve alusel tellimisest. Kui olete arve kätte saanud, siis arvestame tellimuse täitmise aega alates meile raha laekumise kuupäevast, mitte sellest, millal tellimuse esitasite.

5. Mis ajaks pean ma oma jõulutellimuse esitama, kui soovin, et see tellimus jõuaks kindlasti enne 24.detsembrit minuni?
Kui soovid, et kindlasti enne jõule Sinuni tellimus jõuaks, esita see kasvõi kohe. Kehtib igal juhul reegel- mida varem, seda parem. Ja tegelt ka! Hiljemalt 10.novembrini võtame jõulutellimusi vastu või siis nii kaua kuni tunneme, et me suudame need tellimused ka täita õigeaegselt.

6. Mis on kiirtellimuse tasu ja miks see vajalik on?
Kiirtellimuse all mõtleme neid tellimusi, mis on vaja jõuda Sinuni kuni nädala ajaga. Näiteks tellid täna tellimuse ja Sul on seda vaja hiljemalt nädala pärast, siis see on kiirtellimus. Kiirtellimus on lisatasuga, sõltuvalt tootest lisandub tellimusele juurde kas 25,00€ või 50,00€. Mänguasjakastide tellimisel lisandub 50,00€. Küsime Sinult kiirtellimuse tasu, sest et Sinu kiirtellimuse puhul peame teiste tellimused n-ö korraks ootele panema ning hiljem siis neid oma magusa une arvelt valmistama. NB! Kui soovid enne jõule kiirtellimusena mõne toote tellida, võta meiega eelnevalt ühendust, siis saame öelda, kas saame kiirtellimuse vastu võtta või mitte.

7. Kas teostate ka eritellimustöid?
Teostame, kuid see sõltub eritellimusest endast- millise tootega tegu, kui palju selle valmistamiseks aega võib kuluda, kas meil on aega teiste tellimuste kõrvalt see juurde võtta jne. Võid alati julgelt kirjutada ja küsida. Kui me ise ei saa teostada, siis ehk oskame kedagi teist andekat tegijat soovitada. Meil pole kahju mõnda teist väikeettevõtet soovitada.

8. Kirjutasin teile, kuid pole veel vastust saanud. Miks?
Mäerand Grupi puhul on tegemist pereettevõttega, kus tegutsevad kaks noort inimest- Astra ja Ott. Mõlema puhul on tööjaotus ilusti ära jagatud ning kirjadele vastamisega tegelebki meil Astra. Küll aga on Astra hetkel meie pisipojaga üldiselt kodune ning kirjadele vastamiskiirus on sõltuvuses täielikult meie poja Otto tujudest, misiganes tal parasjagu on või kas ta üldse lubab ema tähelepanu muule või mitte. Praegune praktika näitab, et on sage nähtus see viimane variant ning kui Astra pole parasjagu Otto kõrvale ise magama ära vajunud, katsume vastata hilisõhtuti, kui mitte öösel. Või siis, kui Astral on võimalik Otto lõunaune ajal telefonitsi vastata. Igatahes oleme kõik kirjad ilusti kätte saanud ning katsume neile vastata alati esimesel võimalusel.
Kui aga Sul on kiiremini vastust vaja, võid julgelt helistada Otile- 5695 9677.

9. Kui ma soovin tellida 20+ või veel-veel rohkem jõuluehteid, kas saan ka soodustust või personaalsema hinna?
Alati on kõik võimalik! Ole hea ja kirjuta meile, räägi lähemalt oma soovidest ning vaatame, mis me teha saame 🙂

10. Mul on välispank, kuid kahjuks teil pole e-poes välispanga maksevõimalust. Kuidas ma saan tellimuse vormistada?
Meil on nüüdsest ka pangaülekande võimalus maksevahendite juures. Esita tellimus e-poes ja tasu selle eest pangaülekandega. Kui mingil põhjusel Sul see ikka ei õnnestu, kirjuta meile info@maerand.com ning me edastame Sinu tellimissoovile vastu müügiarve, mille alusel saad tellimuse eest tasuda.

11. Kas te ka Soome või mujale välismaale tellimusi saadate?
Jah, ikka! Kui ka Sina soovid oma tellimust Soome või mujale, kirjuta meile ja saad tellimuse vormistada müügiarve alusel. Postitasu paraku sõltub paki kaalust (v.a SmartPOST).

Kui Sa siin oma küsimust kui ka vastust sellele ei leidnud, ära pelga meile kirjutada! Kasuta seleks meie kodulehel olevat kontaktvormi või saada meile kiri info@maerand.com. Samuti võid julgelt ka helistada Otile (+372 5695 9677).