MEIE TOOTED

Valmistame kõik oma tooted käsitööna peale Sinu tellimuse esitamist.
Teeme seda alati väga suure pühendumise ja hoolega ning seetõttu võtabki Sinu tellimuse valmimine natuke rohkem aega kui näiteks Loverte.com veebilehelt mõne lõhnaõli tellimine.
Kui Sul on tekkinud enne tellimuse vormistamist lisaküsimusi, loe läbi meie KKK ehk korduma kippuvad küsimused.
Kui Sa sealt oma küsimusele vastus ei leidnud, võta meiega julgelt ühendust ning leiame vastuse üheskoos.

NB! Seoses meie tootmishoone laienemisega valmivad alates 27.juunist 2020 esitatud mänguasjakastide tellimused alles a u g u s t i s.
S.t kui esitad nt 28.juunil tellimuse mänguasjakastile, siis hakkame seda valmistama alles augustis. Juulis pühendume väiksemate toodete valmistamisele (nimepusled, pulmadekoratsioonid, lõikelauad jt tooted) ning ka uue tootmishoone ehitusele. Enne 27.juunit esitatud mänguasjakastid teeme muidugi valmis ning anname igale tellijale personaalselt teada, kui tellimus valmis ja hakkame seda postitama. 
Vabandame võimalike ebameeldivuste pärast!

E-poes paremini orienteerumiseks – vali sobiv tootekategooria. Kui oled leidnud enda jaoks meelepärase(d) toote(d), lisa need ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks siirdu ostukorvi ning toimi ostukorvi juhiste järgi. Kogu vajalik info toodete kujunduste jm kohta jäta ostukorvis olevasse lahtrisse “Märkused tellimuse kohta”.
Lisaküsimuste korral võta meiega ühendust info@maerand.com või helista +372 5695 9677 (Ott).