MEIE TOOTED

Palun loe hoolega enne, kui hakkad tellima:

⚠️ KÕIK SELLE AASTA TELLIMUSED ON LUKUS!!!⚠️

See tähendab, et tellimusi on võimalik esitada, kuid kõik tellimused, mis esitatud alates 11.novembrist, jõuavad teieni alles uuel aastal. Hakkame neid valmistama/täitma alles peale puhkust (jaanuari lõpp/veebruari algus). Teised tellimused, mis esitatud 10.novembriks, täidame veel sel aastal ning viimased tellimused tahame teele panna
hiljemalt 18.detsember 2019.

Hetkel seoses jõulutellimuste täitmisega KÕIGI tellimuste täitmise aeg/ooteaeg
a e g l a s e m/pikem kui tavaliselt (tavaliselt oli see u 2-4 nädalat, kui mitte vähem/rohkem).
Palume mõistvat suhtumist! Valmistame tellimusi nende esitamise järjekorras ning kui Sinu tellimus valmis, anname sellest teada. Hetkel tõesti ei oska täpselt ennustada/öelda, millal Sinu tellimus valmib, kuid teeme endast kõik, et tellimused võimalikult kiiresti valmis saaksid!

NB! Alates 21.oktoobrist 2019 esitatud mänguasjakastide tellimused valmivad ning jõuavad tellijateni alles järgmisel aastal, s.t aastal 2020- kui puhkuselt tagasi- hakkame tellimusi täitma jaanuari lõpp/veebruari algus! 

Valmistame oma tooted käsitööna peale Sinu tellimuse esitamist.
Teeme seda alati suure pühendumisega ning seetõttu võtabki Sinu tellimuse valmimine natuke rohkem aega kui näiteks Loverte.com veebilehelt mõne lõhnaõli tellimine.
Kui Sul on tekkinud enne tellimuse vormistamist lisaküsimused, loe läbi KKK ehk korduma kippuvad küsimused.
Kui sealt oma küsimusele vastus ei saanud, võta meiega ühendust.

PANE TÄHELE! Puhkame alates 18.detsember 2019 kuni 2020.aasta jaanuari keskpaik/lõpp! Sel ajal ei vasta me kirjadele ega täida ka peale 10.novembrit esitatud tellimusi. Tellimusi hakkame taas täitma peale puhkust. Täname mõistva suhtumise eest!

E-poes paremini orienteerumiseks – vali sobiv tootekategooria. Kui oled leidnud enda jaoks meelepärase(d) toote(d), lisa need ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks siirdu ostukorvi ning toimi ostukorvi juhiste järgi. Kogu vajalik info toodete kujunduste jm kohta jäta ostukorvis olevasse lahtrisse “Märkused tellimuse kohta”.
Lisaküsimuste korral võta meiega ühendust info@maerand.com või helista +372 5695 9677 (Ott).