TERE TULEMAST MEIE E-POODI!

E-poes olevaid tooteid ei ole meil laos kohe olemas, vaid valmistame need peale Sinu poolt tasutud tellimuse esitamist käsitööna. Kohe, kui oleme Sinu tellimuse kätte saanud, asume seda esimesel võimalusel teostama. Seega palume Sul varuda natuke aega, sest meil on tellimusi väga-väga palju ning keskmine tellimuste täitmise aeg on
umbes 4 nädalat, kui mitte VÄHEM/ROHKEM. See tähendab, et tellimuse valmimise aeg võib olla vähem kui neli nädalat või ka rohkem kui neli nädalat, kuid mitte täpselt 4 nädalat.
Katsume kõik tellimused valmistada nii kiiresti kui võimalik ning teostame neid esitamise järjekorras. Sinu tellimuse täitmise kiirus sõltub tellitud tootest, toodete kogusest, keerukusest, tellimuste mahust, mis meil parasjagu on kui ka mingist kindlast perioodist (nt jõulud, suvine pulmahooaeg, emadepäev jne).
Enne tellimuse esitamist võid julgelt küsida, kui pikk parasjagu meil tellimuste täitmise aeg on, et hilisemaid arusaamatusi vältida.
Kui Sul on tellimust vaja mingiks konkreetseks ajaks, jäta tellimust vormistades ka vastav info meile.
Täname mõistva suhtumise eest!

E-poes paremini orienteerumiseks – vali sobiv tootekategooria. Kui oled leidnud enda jaoks meelepärase(d) toote(d), lisa need ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks siirdu ostukorvi ning toimi ostukorvi juhiste järgi.
Kiirtellimuse puhul lisa ostukorvi ka toode “KIIRTELLIMUSE TASU“.
Lisaküsimuste korral võta meiega ühendust info@maerand.com või helista +372 5695 9677 (Ott).

  Armastusega tehtud, väga meeldiv teenindus, kiire postitus - kõik super!

  thumb Kersti Kangur
  3/10/2019

  Väga soovitan 😍 Magnetid tehtud suure hoole ja armastusega! Tänan Teid,et olete nii armsad ja hoolsad!

  thumb Ene Leemet
  3/05/2019

  Üliäge!! Tõesti, kõik tellitud asjas olid lihtsalt üle ootuste ilusad! 😍 Kohe on näha, et hinge ja armastusega tehtud :)

  thumb Änni Koppel
  12/17/2018

  Tellisin nimelised jõuluehted ja veel ühtteist. Teenindus meeldiv ning tarne kiire. Aitäh!

  thumb Reet Lall
  12/03/2018