MEIE LUGU

Meie lugu sai alguse kauaaegsest unistusest, mis on olnud meie mõlema mõteteis viimased kuus aastat.
Olles mõlemad sündinud, üles kasvanud ning veetnud kogu oma vaba aja senini vaid maal, on meie jaoks olnud alati kindel, et oma ülejäänud elu soovime veeta vaid maal nii elades kui ka tehes midagi, mida me mõlemad väga armastame– teha midagi oma enda kätega!

Väärtustame üle kõige lihtsust, looduslikkust ning kõike seda, mis on oma kätega tehtud.
Usume, et enda tehtud asjadesse saab puhuda sisse hinge, mis paneb Sinu kodu elama.

Tänase seisuga on Ott küll hinnatud elektrik, kuid hingelt väga suur puutöö armastaja. Astra aga on omandanud vastavad teadmised ärijuhtimises ja turunduses ning omab sotsiaalteaduste magistrikraadi ettevõtluse ja ökonoomika erialal.
Kui tööjaotusest rääkida, siis Oti ülesanne on tooted valmis meisterdada ja Astra hooleks on toodete lõppviimistlemine ja kastidele sõnumite välja mõtlemine.

“Ei oska täpsemalt isegi öelda, kust need mõtted tulevad, kuid esimene sõnum “Elu on ilus!” sündis soovist kuidagi vastanduda neile, kes muudkui kurdavad, et elu on raske ja kõik on halvasti. Elu on väga ilus!”.
Ja kui seda aitab teadvustada ja aeg-ajalt meelde tuletada kastikesel olev positiivne sõnum, mis Sulle igal hommikul hommikukohvi valmistades otsa vaatab, siis arvame, et suudame muuta läbi oma kastikeste paljude inimeste elud positiivsemaks.

Niisiis ongi meie tegevusalaks puidust tarbe-ja dekoratiivesemete tootmine, kus pea kaks aastat tagasi alustasime vaid kahe tootegrupiga– täispuidust hoiukastid ning lasergraveeringuga tammest lõikelauad.
Tänase seisuga leiab meie tootevalikust lisaks meie kahele peamisele tootegrupile ka muid hoiu- ja tarbekaste, puidust koogitoppereid, pulmadekoratsioone, arendavaid mänguasju ja oleme avatud ka erinevatele eritellimustele ja koostöödele.

Oleme valmistanud kõik oma tooted hingega ja seda selleks, et tuua tükike loodust Sinu koju!

Teie Ott ja Astra