TERE TULEMAST MEIE E-POODI!

Siit leiad valiku meie toodetest. Kõik tooted, on puhas käsitöö ning on valmistatud hingega. E-poes olevaid tooteid ei ole meil kohe olemas, vaid valmistame need Sinu tellimuse peale. Kohe, kui oleme Sinu tellimuse kätte saanud, asume seda teostama. Seega palume Sul varuda natuke aega, sest meie tavaline tellimuste täitmise aeg sõltuvalt perioodist on kuni 2-4 nädalat. Erandkorras oleme tellimuste vahele võtnud ka n-ö kiirtellimusi, kuid teed meile meelehead, kui esitad oma tellimuse aegsasti, mitte “viimasel hetkel”. Suur pai Sulle selle eest! Juhul, kui tõesti on Sul kiiremas korras tellimust vaja, jäta tellimust vormistades vastav info meile või võta meiega enne tellimuse vormistamist ühendust.

E-poes paremini orienteerumiseks – vali sobiv tootekategooria või filtreeri hinna alusel. Kui oled leidnud enda jaoks meelepärase või meelepärased tooted, lisa nad ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks siirdu ostukorvi ning toimi ostukorvi juhiste järgi. Lisaküsimuste korral võta meiega ühendust info@maerand.com või helista +372 5695 9677 (Ott).

NB! Puhkame 9.märts-28.märts ning oleme Eestist eemal. E-pood toimib tavapäraselt, kuid tellimuste täitmise aeg muutub.
Kõik tellimused, mis on esitatud enne 6.märtsi 2018 paneme enne puhkust teele. Peale seda esitatud tellimusi hakkame täitma alles peale 28.märtsi 2018. VABANDAME!