TERE TULEMAST MEIE E-POODI!

Kõik tooted on puhas käsitöö ning on valmistatud hingega. E-poes olevaid tooteid ei ole meil kohe olemas, vaid valmistame need Sinu tellimuse peale. Kohe, kui oleme Sinu tellimuse kätte saanud, asume seda esimesel võimalusel teostama. Seega palume Sul varuda natuke aega, sest meie tavaline tellimuste täitmise aeg sõltuvalt perioodist ja tellimuste mahust on umbes 2-4 nädalat, kui mitte vähem/rohkem.

Erandkorras oleme tellimuste vahele võtnud ka n-ö kiirtellimusi. Juhul, kui Sul on vaja kiiremas korras tellimus kätte saada, võta meiega enne tellimuse vormistamist ühendust ning anname teada, kas saame teha või mitte.
PANE TÄHELE! Kiirtellimuste puhul lisandub kogutellimuse maksumusele +20,00€. Kiirtellimuste alla loeme tellimusi, mis on vaja teieni toimetada vähem kui nädalaga või kuni nädala ajaga.

E-poes paremini orienteerumiseks – vali sobiv tootekategooria. Kui oled leidnud enda jaoks meelepärase või meelepärased tooted, lisa nad ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks siirdu ostukorvi ning toimi ostukorvi juhiste järgi.

Lisaküsimuste korral võta meiega ühendust info@maerand.com või helista +372 5695 9677 (Ott).