TERE TULEMAST MEIE E-POODI!

SELLE AASTA JÕULUTELLIMUSED LUKUS!
Tellimusi võib esitada, kuid 
KÕIK TELLIMUSED, MIS ON ESITATUD ALATES 12.NOVEMBRIST 2018 JÕUAVAD TEIENI ALLES PEALE UUT AASTAT!!! Kes uue aastani oodata ei soovi, saab soetada meie e-poest ka KINKEKAARDI.
NB! Oleme tagasi töö lainel 2019.aasta jaanuari teisest poolest ning siis võtame ette peale 11.novembrit 2018 esitatud tellimused.

E-poes olevaid tooteid EI OLE meil kohe olemas, vaid valmistame need Sinu tellimuse peale. Kohe, kui oleme Sinu tellimuse kätte saanud, asume seda esimesel võimalusel teostama. Seega palume Sul varuda natuke aega, sest meie tavaline tellimuste täitmise aeg on umbes 2-4 nädalat, kui mitte vähem/rohkem- see sõltub tootest, toodete kogusest, tellimuste mahust parasjagu kui ka perioodist (nt jõulud). Tulenevalt jõuludest on meie tellimuste maht mitu-mitu korda suurem ning seetõttu ei kehti tavapärane tellimuste täitmise aeg, vaid võib minna kindlasti kauem kui 4 nädalat. Täname mõistva suhtumise eest!

E-poes paremini orienteerumiseks – vali sobiv tootekategooria. Kui oled leidnud enda jaoks meelepärase(d) toote(d), lisa need ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks siirdu ostukorvi ning toimi ostukorvi juhiste järgi. Kiirtellimuse puhul lisa ostukorvi ka toode “KIIRTELLIMUSE TASU“. Lisaküsimuste korral võta meiega ühendust info@maerand.com või helista +372 5695 9677 (Ott).