Ostukorv

Kui oled meelepärased tooted Ostukorvi lisanud täida palun allolevad lahtrid. Nõutud väljad on tähistatud *-ga. Kui tellisid jõuluehteid, nimepusle, mänguasjakasti või siis lõikelaua, jäta kogu lisainfo (ala mis värvi, mis nimelised ehted jne) Ostukorvis olevasse lahtrisse Märkused tellimuse kohta või edasta need meile meili teel info@maerand.com.
Kui nt midagi jäi tellimata esitatud tellimusega ja soovid uue tellimuse esitada, vali tellimuse kättesaamiseks “Tulen ise järgi”- siis ei lisandu topelt postitasu.

Sõltumata Sinu tellitud tootest/toodetest- täidame tellimusi nende esitamise järjekorra alusel. Tellimuste täitmise aeg umbes 2-4 nädalat (mänguasjakastide puhul tuleks arvestada vähemalt 4 nädalaga ja s.t et mänguasjakastide tarne ei ole täpselt 4 nädalat, vaid võib minna ka kauem).

Võtame hea meelega juba praegu vastu jõulutellimusi. Ka sel aastal kehtib reegel-
mida varem tehtud tellimus, seda parem!
Kuna paneme ilmselt mingi aeg (oktoober, hiljemalt novembri algus) lukku nii mänguasjakastide kui ka teised tellimused, siis esita oma tellimus aegsasti ja pigem praegu kui hiljem, sest jõulud lähenevad väga kiiresti ja kahjuks varasemate aastate kogemuste põhjal ei jõua me lihtsalt füüsiliselt kõiki tellimusi jõuludeks valmis teha. 🙂

Sinu ostukorv on hetkel tühi.

Tagasi poodi