Ostukorv

Kui oled meelepärased tooted Ostukorvi lisanud täida palun allolevad lahtrid. Nõutud väljad on tähistatud *-ga. Kui tellisid jõuluehteid, nimepusle, mänguasjakasti või siis nt lõikelaua, jäta kogu lisainfo (ala mis värvi, mis nimelised ehted jne) Ostukorvis olevasse lahtrisse Märkused tellimuse kohta või edasta need meile meili teel info@maerand.com.
Kui nt midagi jäi tellimata esitatud tellimusega ja soovid uue tellimuse esitada, vali tellimuse kättesaamiseks “Tulen ise järgi”- siis ei lisandu topelt postitasu.

Alates 2021.aastast on võimalik tellida mänguasjakaste otse Soome aadressile. Selleks vali “Soome” lahtris Riik / piirkond * ning seejärel jääb alles vaid üks tarneviis- Tarne Soome DPD kulleriga otse aadressile: 33.00€. Vali tasumiseks “Pangaülekanne” ning Esita tellimus. Sinu meiliaadressile tuleb tellimusekinnitus ning pangaülekande jaoks vajalikud rekvisiidid. Võtame tellimuse töösse peale ülekande laekumist meie arvelduskontole.

PALUN LOE ALLJÄRGNEV INFO KINDLASTI ENNE TELLIMIST LÄBI!
HILISEMAID PRETENSIOONE ME KAHJUKS EI ARVESTA!
Alljärgnev info puudutab neid, kes esitasid oma tellimuse enne 11.jaanuarit 2021.

Mänguasjakastide tellimused panime lukku 18.oktoobril 2020, teiste toodete tellimused aga isadepäeva lõpus ehk võtsime neid vastu kuni 8.novembrini. Kõik mänguasjakastide tellimused, mis esitati peale 18.oktoobrit 2020 ja
teised tellimused, mis esitati peale 8.novembrit 2020, valmivad alles uuel aastal jaanuarikuu jooksul.
Puhkame jaanuari esimeses pooles, kuna see on meie ainus puhkus aastas.
Peale puhkust võtame tellimuse töösse ning anname sellest personaalselt igale tellijale teada, kui oleme asunud seda täitma.

Oleme tagasi tööl alates 11.jaanuarist 2021. Siis asume ka täitma tellimusi, mis on esitatud
veel 2020.aasta lõpus kuni 11.jaanuar 2021.

Alates 11.jaanuarist esitatud tellimused valmivad nagu ikka 3-4 töönädala jooksul, kui mitte varem(/hiljem).

Täname mõistva suhtumise eest ning soovime teile imelist uut aastat!

Sinu ostukorv on hetkel tühi.

Tagasi poodi