Ostukorv

Kui oled meelepärased tooted Ostukorvi lisanud täida palun allolevad lahtrid. Nõutud väljad on tähistatud *-ga. Kui tellisid jõuluehteid, nimepusle, mänguasjakasti või siis lõikelaua, jäta kogu lisainfo (ala mis värvi, mis nimelised ehted jne) Ostukorvis olevasse lahtrisse Märkused tellimuse kohta või edasta need meile meili teel info@maerand.com.
Kui nt midagi jäi tellimata esitatud tellimusega ja soovid uue tellimuse esitada, vali tellimuse kättesaamiseks “Tulen ise järgi”- siis ei lisandu topelt postitasu.

Sõltumata Sinu tellitud tootest- täidame tellimusi nende esitamise järjekorra alusel.

PANE TÄHELE!
Puhkame alates 18.detsember 2019 kuni 13.jaanuar 2020!
Sel ajal ei vasta me kirjadele ega täida ka peale 10.novembrit esitatud tellimusi. Tellimusi hakkame taas täitma peale puhkust. Täname mõistva suhtumise eest!

NB! Alates 21.oktoobrist 2019 esitatud mänguasjakastide tellimused valmivad ning jõuavad tellijateni alles järgmisel aastal, s.t aastal 2020- kui puhkuselt tagasi- hakkame tellimusi täitma alates 13.jaanuarist!

Valmistame oma tooted käsitööna peale Sinu tellimuse esitamist.
Teeme seda alati suure pühendumisega ning seetõttu võtabki Sinu tellimuse valmimine natuke rohkem aega kui näiteks Loverte.com veebilehelt mõne lõhnaõli tellimine.
Kui Sul on tekkinud enne tellimuse vormistamist lisaküsimusi, loe läbi KKK ehk korduma kippuvad küsimused.
Kui sealt oma küsimusele vastus ei saanud, võta meiega ühendust.

Sinu ostukorv on hetkel tühi.

Tagasi poodi