Ostukorv

Kui oled meelepärased tooted Ostukorvi lisanud täida palun allolevad lahtrid. Nõutud väljad on tähistatud *-ga. Kui tellisid jõuluehteid, nimepusle, mänguasjakasti või siis lõikelaua, jäta kogu lisainfo (ala mis värvi, mis nimelised ehted jne) Ostukorvis olevasse lahtrisse Märkused tellimuse kohta või edasta need meile meili teel info@maerand.com.
Kui nt midagi jäi tellimata esitatud tellimusega ja soovid uue tellimuse esitada, vali tellimuse kättesaamiseks “Tulen ise järgi”- siis ei lisandu topelt postitasu.

Sõltumata Sinu tellitud tootest/toodetest- täidame tellimusi nende esitamise järjekorra alusel. Tellimuste täitmise aeg umbes 2-4 nädalat (mänguasjakastide puhul tuleks arvestada vähemalt 4 nädalaga ja s.t et mänguasjakastide tarne ei ole täpselt 4 nädalat, vaid võib minna ka kauem).

NB! Seoses meie tootmishoone laienemisega valmivad alates 27.juunist 2020 esitatud mänguasjakastide tellimused alles a u g u s t i s.
S.t kui esitad nt 28.juunil tellimuse mänguasjakastile, siis hakkame seda valmistama alles augustis. Juulis pühendume väiksemate toodete valmistamisele (nimepusled, pulmadekoratsioonid, lõikelauad jt tooted) ning ka uue tootmishoone ehitusele. Enne 27.juunit esitatud mänguasjakastid teeme muidugi valmis ning anname igale tellijale personaalselt teada, kui tellimus valmis ja hakkame seda postitama. 
Vabandame võimalike ebameeldivuste pärast!

Sinu ostukorv on hetkel tühi.

Tagasi poodi