Mänguasjakast “IKEA” Sinu lapse nime, nimetähe või kujunditega

45.00

IKEA-mänguasjakastid on meie mänguasjakastide kõige pisemad oma suuruselt. Seda seetõttu, et need on valminud just taoliste IKEA Kallax sarja riiulitesse, kuid ei pea neid kasutamist vaid nendes riiulites.
Antud kastid valmisid koostöös meie armsa kliendiga, kes pöörduski meie juurde sooviga saada Kallax-sarja riiulisse kvaliteetseid, täispuidust, vastupidavaid ja ka ilusaid hoiukaste hoiustamaks mänguasju või muud pudi-padi.
Kasti mõõtmed said kastimeistri Oti poolt põhjalikult välja arvutatud, et ta riiulisse mahuks lihtsasti ning et neid oleks hea ka riiulist välja tõsta.
Jah, kuna kastid on täispuidust, on nad raskemad kui õlgkorvikesed või vineerist tehtud kastid, kuid sellegi poolest on nad ilusad, vastupidavad ja kauakestvad!
Kastid viimistleme Sulle sobivates toonides ja nagu näha piltidelt, siis valikuvõimalusi on mitmeid. Samuti saame lisada kastidele sobilikud kujundid, lapse nimetähe või ka lihtsalt nime. Ka kujundid/nimed värvime, kuid soovi korral saame jätta ka nat.puidutooni.
Kui sobivat kujundit piltidelt ei näe, kirjuta meile ja leiame Sulle sobiva!

Külgedele on lisatud ka “sangad” aukudena, et kaste oleks riiulist väljas olles hea tõsta või liigutada.
Kastide ja Kallax-sarja riiuli vahele on jäetud 3cm suurune vahe, et riiulist saaks lihtsasti kaste välja tõsta.
Materjal: okaspuu; laserlõigatud detailid: 3mm vineer
Kasti välimõõtmed: 39*32*30cm (pikkus x laius x kõrgus)
Viimistlusvahend: looduslik mööblivärv (värvitoonid valid Sina! Kasuta valimisel nt meie nimepusledel olevaid toone kuniks lisame e-poodi korraliku värvikaardi)

ÜHE KASTI HINNAKS on VAID 45,00€

NB! Kui tellid rohkem kui ühe kasti, ole hea ära vali kättesaamiseks pakiautomaadi varianti, sest siis saame saata vaid DPD KULLERIGA. Lihtsalt kaks IKEA-kasti ei mahu enam pakiautomaati!
5+ kasti tellimisel ole hea ja vali kättesaamiseks DPD kuller tasuga 22,00 eurot, kui just ise neile järgi ei soovi tulla 🙂

Kogu info kasti välimuse suhtes lisa Ostukorvis olevasse lahtrisse “Märkused tellimuse kohta” või kirjuta meile info@maerand.com

Hind sisaldab käibemaksu (20%) ning lisandub Ostukorvis ka postitasu, kui juhuslikult ei vali kätte saamiseks käest-kätte varianti.

 

Kirjeldus

 

Enne kasutama asumist, palume aga lugeda alljärgnev tekst usinasti läbi.

 • Kast on valmistatud täispuidust, täpsemalt okaspuust, mille tekstuuri läbivad mitmed oksakohad. Oksakohad tulevikus võivad hakata (aga ei pruugi) heledate toonidega viimistletud kastidel läbi kumama ja see on kahjuks paratamatus. Kasti lisaelemendid nagu nimed ja kujundid on laserlõigatud 3mm kasevineerist.
 • Kõik meie kastid on viimistletud loodussõbralike viimistlusvahenditega ning on kahjutud nii Sulle kui ka Sinu väiksele mudilasele.
 • Kasti kaanele on lisatud amort/hing, mistõttu kasti kaas avaneb aeglaselt/kergelt ning jääb püstises asendis seisma. Küll aga ei sulgu kasti kaas samamoodi aeglaselt, vaid võib ilma kõrvalise abita kukkuda kiirelt ning kõva pauguga. Siinkohal mainime, et antud amordi/hinge eesmärgiks ei olegi kergelt sulguv funktsioon, vaid antud amordi/hinge eesmärgiks on hoida kasti kaant üleval. Seda selleks, et Sinu mudilasele mängu käigus kaas pähe ei kukuks, kui ta näiteks mänguhoos kastist midagi otsib või seal sees lihtsalt mürgeldab. Kasti kaane sulgemisel soovitame käega kaasa aidata ning seda tegevust ka lapsele õpetada.
 • Kui tellisid ratastega kasti, siis antud rattad on kummist ega kahjusta Sinu põrandat. Kui aga tellisid ilma ratasteta, võid, kastile alla kleepida mööblipehmendused, mis on saadaval igas suuremas ehituspoes.
 • Kastile lisatud köiest sangad on meie jaoks pigem atraktiivse välimuse saavutamiseks, mitte abivahendideks kasti tõstmisel. Tühja kasti võib nendega tõsta, kuid need pole sobilikud kasti tõstmiseks siis, kui kastis on sees rasked asjad.Köied on küll tugevalt nii naelte kui ka PVA-liimiga kinnitatud, kuid me ei julge lubada, et nende vastupidavus suurele raskusele oleks väga hea.
 • Kuna kast on valmistatud täispuidust, mis on pehme materjal, siis on antud materjal tundlik erinevatele kriimustustele, täketele jne.

Lisaküsimuste korral pöördu kindlasti meie poole meile kirjutades info@maerand.com või võta meiega ühendust meie Facebook’i fännilehe kaudu @maerandgrupp

Sulle võib meeldida ka…

 • Mänguasjakast “Täheke” Sinu lapse nimega

  95.00
  Lisa korvi Kiirvaade
 • Mänguasjakast “Gustav” Sinu lapse nimega

  85.00
  Lisa korvi Kiirvaade