Allahindlus!

LÖGWOOD’i serveerimisalus “Mustjas mägi”

114.00 65.00

NB! Antud serveerimisaluse puhul on tegemist nn proovipartiiga ning võib esineda defekti.
Mida mõtleme defekti all?
Defektiks peame serveerimisaluse juures seda, et võib esineda epoksiidvaigu osas näiteks n-ö mulliauke, mis on tekkinud temperatuuri kõikumiste tõttu serveerimisaluse valmistamise protsessis. Seetõttu on ka antud serveerimisalus soodushinnaga ning transport TASUTA Sinule sobivasse pakiautomaati.
Edaspidi antud mõõtmetega serveerimisalus hinnaga 114,00€.
Ning edaspidi taolisi defekte ei esine LÖGWOOD’i serveerimisalustel kuna probleem temperatuuri kõikumisega likvideeritud. 
Meie uue brändi LÖGWOOD verivärske serveerimisalus on valmistatud Eestis kasvanud tammest ja epoksiidvaigust. Iga serveerimisalus on valmistatud suure hoolega ning kasutatud vaid kvaliteetset epoksiidvaiku kui ka viimistlusvahendit, mis on ohutu nii Sulle kui ka toiduga kokkupuutumisel. Imeilus ja unikaalne serveerimisalus, mis loob omapära Sinu köögis ning millel toidu serveerimine toob silmailu ja wow-efekti ka igale pidulauale!
Igat serveerimisalust valmistame vaid ühe eksemplari ning seetõttu võid olla kindel, et Sinu serveerimisalust ei ole mitte kellelgi. Kordumatuks teeb ta juba ka kasutatava puidumustri kui ka epoksiidvaigu koguse/pigmendi tõttu.

1 LÖGWOOD’i serveerimisalus = 1 puu Eesti loodusesse

Mõõtmed: u 44,5 x 29,5 x 2 cm

Viimistlusvahend: looduslik ja ohutu puiduõli Rubio Monocoat brändilt

Kaasa tuleb serveerimisaluse hooldusõpetus.

Hind sisaldab käibemaksu (20%).

 

 

 

 

1 laos

Kirjeldus

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.