Mänguasjakast “Ruben” Sinu lapse nimega

70.00

Ruben-mänguasjakast on meie kõigem pisem mänguasjakast IKEA-kastide kõrval, mis oleks kahtlemata heaks kaaslaseks näiteks meie Miina-kastile või kui alles on uus ilmakodanik sündinud ja mänguasju veel nii palju pole- miks mitte alustada just sellise väiksema kastiga! Ning hiljem ehk ongi mugavam väiksemaga ala elutuppa tuua mängimiseks need kõige-kõige lemmikumad mänguasjad, kui samal ajal lastetoas saab end suurena tunda hoopis suurem Rivori- või Miina-mänguasjakast.
Kast ise on muidu pigem väiksemapoolsema suurusega, kuid siiski piisavalt võimekas mahutamaks sinna ka piisavalt palju mänguasju.
Kastil puudub kaas ning seetõttu ka lihtsam juba ise ringi tatsaval mudilasel sellega mööda tuba liikuda.
Kast on viimistletud kahe tooniga nii seest kui ka väljast ning isikupära kastile lisab kas siis nat.puidutooni või värvitud laserlõigatud nimi ja tähekesed või ka miks mitte mõned muud kujundid (nt südamekesed).

Materjal: okaspuu, nimi: 3mm vineer
Viimistlusvahend: looduslik mööblivärv (värvitoonid valid Sina! Kasuta valimisel nt meie nimepusledel olevaid toone kuniks lisame e-poodi korraliku värvikaardi)
Kasti külgedel on nn sangadeks tavalised augud
Kasti välimõõtmed: 50*43*30cm/ pikkus*laius*kõrgus (kõrgus koos ratastega u 35cm)
Hind sisaldab kuni kahte laserlõigatud nime kasti esiküljel ja tähekesi (või ka südamekesi nt)
Nime viimistlus: kas nat.puit või värvitult; tähekesed/kujundid jäävad üldjuhul nat.puidutooni, kui Sa pole meile teist soovi avaldanud
Kast on koos ratastega (kas piduritega või ilma)

Kogu info kasti välimuse suhtes lisa Ostukorvis olevasse lahtrisse “Märkused tellimuse kohta” või kirjuta meile info@maerand.com

Hind sisaldab käibemaksu (20%) ning lisandub Ostukorvis ka postitasu, kui juhuslikult ei vali kätte saamiseks käest-kätte varianti.

 

 

 

Kirjeldus

Enne kasutama asumist, palume aga lugeda alljärgnev tekst usinasti läbi.

 • Kast on valmistatud täispuidust, täpsemalt okaspuust, mille tekstuuri läbivad mitmed oksakohad. Oksakohad tulevikus võivad hakata (aga ei pruugi) heledate toonidega viimistletud kastidel läbi kumama ja see on kahjuks paratamatus. Kasti lisaelemendid nagu nimed ja kujundid on laserlõigatud 3mm kasevineerist.
 • Kõik meie kastid on viimistletud loodussõbralike viimistlusvahenditega ning on kahjutud nii Sulle kui ka Sinu väiksele mudilasele.
 • Kasti kaanele on lisatud amort/hing, mistõttu kasti kaas avaneb aeglaselt/kergelt ning jääb püstises asendis seisma. Küll aga ei sulgu kasti kaas samamoodi aeglaselt, vaid võib ilma kõrvalise abita kukkuda kiirelt ning kõva pauguga. Siinkohal mainime, et antud amordi/hinge eesmärgiks ei olegi kergelt sulguv funktsioon, vaid antud amordi/hinge eesmärgiks on hoida kasti kaant üleval. Seda selleks, et Sinu mudilasele mängu käigus kaas pähe ei kukuks, kui ta näiteks mänguhoos kastist midagi otsib või seal sees lihtsalt mürgeldab. Kasti kaane sulgemisel soovitame käega kaasa aidata ning seda tegevust ka lapsele õpetada.
 • Kui tellisid ratastega kasti, siis antud rattad on kummist ega kahjusta Sinu põrandat. Kui aga tellisid ilma ratasteta, võid, kastile alla kleepida mööblipehmendused, mis on saadaval igas suuremas ehituspoes.
 • Kastile lisatud köiest sangad on meie jaoks pigem atraktiivse välimuse saavutamiseks, mitte abivahendideks kasti tõstmisel. Tühja kasti võib nendega tõsta, kuid need pole sobilikud kasti tõstmiseks siis, kui kastis on sees rasked asjad.Köied on küll tugevalt nii naelte kui ka PVA-liimiga kinnitatud, kuid me ei julge lubada, et nende vastupidavus suurele raskusele oleks väga hea.
 • Kuna kast on valmistatud täispuidust, mis on pehme materjal, siis on antud materjal tundlik erinevatele kriimustustele, täketele jne.

Lisaküsimuste korral pöördu kindlasti meie poole meile kirjutades info@maerand.com või võta meiega ühendust meie Facebook’i fännilehe kaudu @maerandgrupp

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…

 • Mänguasjakast “Rivor” Sinu lapse nimega

  90.00
  Lisa korvi Kiirvaade
 • Mänguasjakast “Südameke” Sinu lapse nimega

  95.00
  Lisa korvi Kiirvaade
 • Mänguasjakast “IKEA”

  45.00
  Lisa korvi Kiirvaade
 • Mänguasjakast “Miina” Sinu lapse nimega

  80.00
  Lisa korvi Kiirvaade