Mänguasjakast “Täheke” Sinu lapse nimega

95.00

NB! Alates 21.oktoobrist 2019 esitatud mänguasjakastide tellimused valmivad ning jõuavad tellijateni alles järgmisel aastal, s.t aastal 2020- kas jaanuari lõpu poole või veebruari alguses! Vabandame! 

Materjal: okaspuu
Viimistlusvahend: looduslik mööblivärv (värvitooni valid Sina!) Hind sisaldab vaid ühe värvitooniga värvimist. Kui soovid kahe värviga nt. kasti sisu või kaas teist värvi, lisandub 10€.
Kasti välimõõtmed: 70*40*41,8cm / pikkus*laius*kõrgus (koos kaanega)
Kasti esiküljel on lõigatud täheke. Võimalik lõigata tähe asemel ka südameke.
Hind sisaldab ka laserlõigatud nime kasti esiküljel.

Ka selle värvuse valid Sina. Kui värvi pole tellimuse vormistamisel meile öeldud, jätame laserlõigatud nime naturaalse puidutooniga.

Köiest sangad saame asendada ka aukudega.

Kogu lisainfo kasti kujunduse/värvide/lapse nime ja muude soovidega jäta ostukorvis olevasse lahtrisse Märkused tellimuse kohta või edasta need meile meili teel info@maerand.com.

Hind sisaldab käibemaksu (20%).

Kirjeldus

Enne kasutama asumist, palume aga lugeda alljärgnev tekst usinasti läbi.

 • Kast on valmistatud täispuidust, täpsemalt okaspuust, mille tekstuuri läbivad mitmed oksakohad. Oksakohad tulevikus võivad hakata (aga ei pruugi) heledate toonidega viimistletud kastidel läbi kumama ja see on kahjuks paratamatus. Kasti lisaelemendid nagu nimed ja kujundid on laserlõigatud 3mm kasevineerist.
 • Kõik meie kastid on viimistletud loodussõbralike viimistlusvahenditega ning on kahjutud nii Sulle kui ka Sinu väiksele mudilasele.
 • Kasti kaanele on lisatud amort/hing, mistõttu kasti kaas avaneb aeglaselt/kergelt ning jääb püstises asendis seisma. Küll aga ei sulgu kasti kaas samamoodi aeglaselt, vaid võib ilma kõrvalise abita kukkuda kiirelt ning kõva pauguga. Siinkohal mainime, et antud amordi/hinge eesmärgiks ei olegi kergelt sulguv funktsioon, vaid antud amordi/hinge eesmärgiks on hoida kasti kaant üleval. Seda selleks, et Sinu mudilasele mängu käigus kaas pähe ei kukuks, kui ta näiteks mänguhoos kastist midagi otsib või seal sees lihtsalt mürgeldab. Kasti kaane sulgemisel soovitame käega kaasa aidata ning seda tegevust ka lapsele õpetada.
 • Kui tellisid ratastega kasti, siis antud rattad on kummist ega kahjusta Sinu põrandat. Kui aga tellisid ilma ratasteta, võid, kastile alla kleepida mööblipehmendused, mis on saadaval igas suuremas ehituspoes.
 • Kastile lisatud köiest sangad on meie jaoks pigem atraktiivse välimuse saavutamiseks, mitte abivahendideks kasti tõstmisel. Tühja kasti võib nendega tõsta, kuid need pole sobilikud kasti tõstmiseks siis, kui kastis on sees rasked asjad.Köied on küll tugevalt nii naelte kui ka PVA-liimiga kinnitatud, kuid me ei julge lubada, et nende vastupidavus suurele raskusele oleks väga hea.
 • Kuna kast on valmistatud täispuidust, mis on pehme materjal, siis on antud materjal tundlik erinevatele kriimustustele, täketele jne.

Lisaküsimuste korral pöördu kindlasti meie poole meile kirjutades info@maerand.com või võta meiega ühendust meie Facebook’i fännilehe kaudu @maerandgrupp

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…

 • Mänguasjakast “Südameke” Sinu lapse nimega

  95.00
  Lisa korvi Kiirvaade
 • Mänguasjakast “Rivor” Sinu lapse nimega

  90.00
  Lisa korvi Kiirvaade