Mänguasjakast “William” Sinu lapse nimega

100.00

William-mänguasjakast on meie Gustav-mänguasjakasti suurem vend, mis valmis pisikese William’i ema soovil, kes soovis saada Gustav’i kasti, kuid suuremat ja ilma ratasteta. Ning kuna William’le tähekesed nii meeldivad ja tema toas need figureerivad, sai kast tähekesterohke.
Kast ise on kahtlemata piisava suurusega mahutamaks sinna väga palju mänguasju, mida nagunii on lastel kuidagi endalegi teadmata kogunenud oi, kui palju.
Kast ongi viimistletud ühe tooniga- kasti välimus värvitud ja kasti sisemus on jäetud nat.puidu tooni. Laserlõigatud nime kaunistavad nat. puidutooni tähekesed (või mõned muud kujundid). Kastil on tõstmiseks tähekesekujulised augud.

Materjal: okaspuu, nimi: 3mm vineer

Viimistlusvahend: looduslik mööblivärv (värvitoonid valid Sina! Kasuta valimisel nt meie nimepusledel olevaid toone kuniks lisame e-poodi korraliku värvikaardi)

Kasti välimõõtmed: 70*40*41,8cm / pikkus*laius*kõrgus (koos kaanega)
Hind sisaldab kuni kahte laserlõigatud nime ja tähekesi kasti esiküljel. Kaanele tähekesi me ei lisa, kui just soovi pole.

NB! Kastil on nüüdsest amort kaane avamiseks ning et kaas n-ö ise kinni ei kukuks. Amort ei ole aeglaselt/vaikselt/kergelt sulguv, vaid täidab vaid eesmärki kaane üleval hoidmiseks.

Kast on standardis ILMA ratasteta. Kui soovid kastile alla ka rattaid, lisa Ostukorvi ka see toode: LISA: Rattad mänguasjakastile

Kogu info kasti välimuse suhtes lisa Ostukorvis olevasse lahtrisse “Märkused tellimuse kohta” või kirjuta meile info@maerand.com

Hind sisaldab käibemaksu (20%) ning lisandub Ostukorvis ka postitasu, kui juhuslikult ei vali kätte saamiseks käest-kätte varianti.

Kirjeldus

 • Enne kasutama asumist, palume aga lugeda alljärgnev tekst usinasti läbi.
 • Kast on valmistatud täispuidust, täpsemalt okaspuust, mille tekstuuri läbivad mitmed oksakohad. Oksakohad tulevikus võivad hakata (aga ei pruugi) heledate toonidega viimistletud kastidel läbi kumama ja see on kahjuks paratamatus. Kasti lisaelemendid nagu nimed ja kujundid on laserlõigatud 3mm kasevineerist.
 • Kõik meie kastid on viimistletud loodussõbralike viimistlusvahenditega ning on kahjutud nii Sulle kui ka Sinu väiksele mudilasele.
 • Kasti kaanele on lisatud amort/hing, mistõttu kasti kaas avaneb aeglaselt/kergelt ning jääb püstises asendis seisma. Küll aga ei sulgu kasti kaas samamoodi aeglaselt, vaid võib ilma kõrvalise abita kukkuda kiirelt ning kõva pauguga. Siinkohal mainime, et antud amordi/hinge eesmärgiks ei olegi kergelt sulguv funktsioon, vaid antud amordi/hinge eesmärgiks on hoida kasti kaant üleval. Seda selleks, et Sinu mudilasele mängu käigus kaas pähe ei kukuks, kui ta näiteks mänguhoos kastist midagi otsib või seal sees lihtsalt mürgeldab. Kasti kaane sulgemisel soovitame käega kaasa aidata ning seda tegevust ka lapsele õpetada.
 • Kui tellisid ratastega kasti, siis antud rattad on kummist ega kahjusta Sinu põrandat. Kui aga tellisid ilma ratasteta, võid, kastile alla kleepida mööblipehmendused, mis on saadaval igas suuremas ehituspoes.
 • Kastile lisatud köiest sangad on meie jaoks pigem atraktiivse välimuse saavutamiseks, mitte abivahendideks kasti tõstmisel. Tühja kasti võib nendega tõsta, kuid need pole sobilikud kasti tõstmiseks siis, kui kastis on sees rasked asjad.Köied on küll tugevalt nii naelte kui ka PVA-liimiga kinnitatud, kuid me ei julge lubada, et nende vastupidavus suurele raskusele oleks väga hea.
 • Kuna kast on valmistatud täispuidust, mis on pehme materjal, siis on antud materjal tundlik erinevatele kriimustustele, täketele jne.

Lisaküsimuste korral pöördu kindlasti meie poole meile kirjutades info@maerand.com või võta meiega ühendust meie Facebook’i fännilehe kaudu @maerandgrupp

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…

 • Mänguasjakast “Gustav” Sinu lapse nimega

  85.00
  Lisa korvi Kiirvaade