Mänguasjakast “IKEA”

45.00

NB! Alates 21.oktoobrist 2019 esitatud mänguasjakastide tellimused valmivad ning jõuavad tellijateni alles järgmisel aastal, s.t aastal 2020- kas jaanuari lõpu poole või veebruari alguses! Vabandame! 

Täispuidust mänguasjakast, mis sobib ideaalselt IKEA Kallax sarja riiulisse!
Külgedele on lisatud ka “sangad” aukudena, et kaste oleks riiulist väljas olles hea tõsta või liigutada.
Kastide ja Kallax-sarja riiuli vahele on jäetud 3cm suurune vahe, et riiulist saaks lihtsasti kaste välja tõsta.
Materjal: okaspuu; laserlõigatud detailid: 3mm vineer
Kasti välimõõtmed: 39*32*30cm
Viimistlusvahend: looduslik mööblivärv (värvitoonid ütled Sina!)
ÜHE KASTI HINNAKS 45,00€


NB! KUI TELLID ROHKEM KUI ÜHE KASTI, SIIS SMARTPOSTI VÕI OMNIVA PAKIAUTOMAATI ÄRA VALI- SIIS SAAME SAATA VAID DPD KULLERIGA, sest ei mahu enam pakiautomaati!!!


Hind sisaldab käibemaksu 20%
Tellimust vormistades jäta info milliseid nimetähti või kujundeid kastile soovid, samuti ka värvitoonid.

Kirjeldus

 

Enne kasutama asumist, palume aga lugeda alljärgnev tekst usinasti läbi.

  • Kast on valmistatud täispuidust, täpsemalt okaspuust, mille tekstuuri läbivad mitmed oksakohad. Oksakohad tulevikus võivad hakata (aga ei pruugi) heledate toonidega viimistletud kastidel läbi kumama ja see on kahjuks paratamatus. Kasti lisaelemendid nagu nimed ja kujundid on laserlõigatud 3mm kasevineerist.
  • Kõik meie kastid on viimistletud loodussõbralike viimistlusvahenditega ning on kahjutud nii Sulle kui ka Sinu väiksele mudilasele.
  • Kasti kaanele on lisatud amort/hing, mistõttu kasti kaas avaneb aeglaselt/kergelt ning jääb püstises asendis seisma. Küll aga ei sulgu kasti kaas samamoodi aeglaselt, vaid võib ilma kõrvalise abita kukkuda kiirelt ning kõva pauguga. Siinkohal mainime, et antud amordi/hinge eesmärgiks ei olegi kergelt sulguv funktsioon, vaid antud amordi/hinge eesmärgiks on hoida kasti kaant üleval. Seda selleks, et Sinu mudilasele mängu käigus kaas pähe ei kukuks, kui ta näiteks mänguhoos kastist midagi otsib või seal sees lihtsalt mürgeldab. Kasti kaane sulgemisel soovitame käega kaasa aidata ning seda tegevust ka lapsele õpetada.
  • Kui tellisid ratastega kasti, siis antud rattad on kummist ega kahjusta Sinu põrandat. Kui aga tellisid ilma ratasteta, võid, kastile alla kleepida mööblipehmendused, mis on saadaval igas suuremas ehituspoes.
  • Kastile lisatud köiest sangad on meie jaoks pigem atraktiivse välimuse saavutamiseks, mitte abivahendideks kasti tõstmisel. Tühja kasti võib nendega tõsta, kuid need pole sobilikud kasti tõstmiseks siis, kui kastis on sees rasked asjad.Köied on küll tugevalt nii naelte kui ka PVA-liimiga kinnitatud, kuid me ei julge lubada, et nende vastupidavus suurele raskusele oleks väga hea.
  • Kuna kast on valmistatud täispuidust, mis on pehme materjal, siis on antud materjal tundlik erinevatele kriimustustele, täketele jne.

Lisaküsimuste korral pöördu kindlasti meie poole meile kirjutades info@maerand.com või võta meiega ühendust meie Facebook’i fännilehe kaudu @maerandgrupp