Mänguasjakast “Südameke” Sinu lapse nimega

95.00

Südameke-mänguasjakast on leidnud tee meie tootevalikusse tänu pisikese Catherine emale, kes soovis oma tütre tuppa natuke teistsugust ja samas ka väikse vimkaga kasti. Selleks vimkaks saigi südameke kasti esiküljel, mis meie hinnangul kasti ikka väga-väga armsaks teeb!
Kast ise on piisava suurusega mahutamaks sinna väga palju mänguasju, mida nagunii on lastel kuidagi endalegi teadmata kogunenud oi, kui palju.
Kast on viimistletud ühe tooniga nii seest kui ka väljast ning isikupära kastile lisab lisaks esiküljel olevale südamekesele nat.puidutooni laserlõigatud nimi.
Kui lapse toas on juba niigi palju värve, on kahtlemata ühetooniline kast see kõige õigem valik. Või ka siis, kui kast on mõeldud elutuppa ja soovite, et kast liiga silma ei riivaks.

Materjal: okaspuu, nimi: 3mm vineer
Viimistlusvahend: looduslik mööblivärv (värvitooni valid Sina! Kasuta valimisel nt meie nimepusledel olevaid toone kuniks lisame e-poodi korraliku värvikaardi)
Kasti esiküljel on läbilõigatud südameke, mille saame asendada ka tähekesega
Kasti välimõõtmed: 70*40*41,8cm / pikkus*laius*kõrgus (koos kaanega)
Hind sisaldab kuni kahte laserlõigatud nime kasti esiküljel
Nime viimistlus: nat.puit

Kast on standardis ILMA ratasteta kui ka värvitud nime/kujunditeta. Samuti on kasti kaas sama tooni nagu ka kast ise seest/väljast. Kui soovid kastile alla ka rattaid, värvitud nime/kujundeid või teist värvi kastikaant, lisa Ostukorvi ka need tooted: LISA: Rattad mänguasjakastile ,  LISA: Värvitud nimi ja kujundid kastile  või LISA: värvitud kaas

Köiest sangad on valikuküsimus- kas soovid või mitte (kui vastavat infot pole meile jäetud, teeme ilma sangadeta)

NB! Kastil on nüüdsest amort kaane avamiseks ning et kaas n-ö ise kinni ei kukuks. Amort ei ole aeglaselt/vaikselt/kergelt sulguv, vaid täidab vaid eesmärki kaane üleval hoidmiseks.

Kogu info kasti välimuse suhtes lisa Ostukorvis olevasse lahtrisse “Märkused tellimuse kohta” või kirjuta meile info@maerand.com

Hind sisaldab käibemaksu (20%) ning lisandub Ostukorvis ka postitasu, kui juhuslikult ei vali kätte saamiseks käest-kätte varianti.

Kirjeldus

Enne kasutama asumist, palume aga lugeda alljärgnev tekst usinasti läbi.

 • Kast on valmistatud täispuidust, täpsemalt okaspuust, mille tekstuuri läbivad mitmed oksakohad. Oksakohad tulevikus võivad hakata (aga ei pruugi) heledate toonidega viimistletud kastidel läbi kumama ja see on kahjuks paratamatus. Kasti lisaelemendid nagu nimed ja kujundid on laserlõigatud 3mm kasevineerist.
 • Kõik meie kastid on viimistletud loodussõbralike viimistlusvahenditega ning on kahjutud nii Sulle kui ka Sinu väiksele mudilasele.
 • Kasti kaanele on lisatud amort/hing, mistõttu kasti kaas avaneb aeglaselt/kergelt ning jääb püstises asendis seisma. Küll aga ei sulgu kasti kaas samamoodi aeglaselt, vaid võib ilma kõrvalise abita kukkuda kiirelt ning kõva pauguga. Siinkohal mainime, et antud amordi/hinge eesmärgiks ei olegi kergelt sulguv funktsioon, vaid antud amordi/hinge eesmärgiks on hoida kasti kaant üleval. Seda selleks, et Sinu mudilasele mängu käigus kaas pähe ei kukuks, kui ta näiteks mänguhoos kastist midagi otsib või seal sees lihtsalt mürgeldab. Kasti kaane sulgemisel soovitame käega kaasa aidata ning seda tegevust ka lapsele õpetada.
 • Kui tellisid ratastega kasti, siis antud rattad on kummist ega kahjusta Sinu põrandat. Kui aga tellisid ilma ratasteta, võid, kastile alla kleepida mööblipehmendused, mis on saadaval igas suuremas ehituspoes.
 • Kastile lisatud köiest sangad on meie jaoks pigem atraktiivse välimuse saavutamiseks, mitte abivahendideks kasti tõstmisel. Tühja kasti võib nendega tõsta, kuid need pole sobilikud kasti tõstmiseks siis, kui kastis on sees rasked asjad.Köied on küll tugevalt nii naelte kui ka PVA-liimiga kinnitatud, kuid me ei julge lubada, et nende vastupidavus suurele raskusele oleks väga hea.
 • Kuna kast on valmistatud täispuidust, mis on pehme materjal, siis on antud materjal tundlik erinevatele kriimustustele, täketele jne.

Lisaküsimuste korral pöördu kindlasti meie poole meile kirjutades info@maerand.com või võta meiega ühendust meie Facebook’i fännilehe kaudu @maerandgrupp

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…

 • Mänguasjakast “Rivor” Sinu lapse nimega

  90.00
  Lisa korvi Kiirvaade