Mänguasjakast “Südameke” Sinu lapse nimega

95.00

Südameke-mänguasjakast on leidnud tee meie tootevalikusse tänu pisikese Catherine emale, kes soovis oma tütre tuppa natuke teistsugust ja samas ka väikse vimkaga kasti. Selleks vimkaks saigi südameke kasti esiküljel, mis meie hinnangul kasti ikka väga-väga armsaks teeb!
Kast ise on piisava suurusega mahutamaks sinna väga palju mänguasju, mida nagunii on lastel kuidagi endalegi teadmata kogunenud oi, kui palju.
Kast on viimistletud ühe tooniga nii seest kui ka väljast ning isikupära kastile lisab lisaks esiküljel olevale südamekesele nat.puidutooni laserlõigatud nimi.
Kui lapse toas on juba niigi palju värve, on kahtlemata ühetooniline kast see kõige õigem valik. Või ka siis, kui kast on mõeldud elutuppa ja soovite, et kast liiga silma ei riivaks.

Materjal: okaspuu, nimi: 3mm vineer
Viimistlusvahendid:
* kastil kui ka nimel: looduslik mööblivärv (värvitoonid valid Sina! Kasuta valimisel nt meie nimepusledel olevaid toone kuniks lisame e-poodi korraliku värvikaardi);
Kasti välimõõtmed: 70*40*41,8cm / pikkus*laius*kõrgus (koos kaanega)
Kastil on amort kaane avamiseks ning et kaas n-ö ise kinni ei kukuks.
Pane tähele! Amort ei ole aeglaselt/vaikselt/kergelt sulguv, vaid täidab kaane üleval hoidmise eesmärki.

KAST ON STANDARDIS:
*  ILMA kujunditeta;
*  ILMA ratasteta;
*  kas nat.puidutooni või värvitud nimega;
*  kast on üleni- nii sees kui ka väljast- viimistletud ühe tooniga, k.a kasti kaas;
*  kasti külgedel on (tõstmiseks nt) tavalised augud.
*  Kasti esiküljele lisame 3mm vineerist laserlõigatud nime.
*  Kasti hind sisaldab kuni kahte laserlõigatud nime kasti esiküljel.

LISAD MÄNGUASJAKASTILE:
Tavalise kaane asemel on võimalik lisada hoopis pehme kaas, selleks lisa Ostukorvi ka see toode:
LISA: pehme kaas mänguasjakastile
Kui soovid, et kasti oleks tavaliste aukude asemel hoopis köiest sangad või hoopis teist värvi kasti kaas või sisu, lisa Ostukorvi ka need tooted:
LISA: Köiest sangad mänguasjakastile.
või LISA: värvitud kaas või kasti sisu.
Samuti on võimalik teha tavaliste aukude asemel nt pilve-, tähe- või südamekujulised augud.

Südamekese asemel kasti esiküljel on võimalik teha ka täheke. Selleks vali hoopis see toode SIIT.

Kui on muid erisoove kasti suhtes, palume enne tellimuse vormistamist meiega ühendust võtta, et uurida, kas me saame selle/need erisoovi(d) täita või mitte. 

KOGU INFO KASTI KOHTA:
Kogu info kasti välimuse suhtes (mis värvi kast tuleb, millise(d) nime(d) kastile lisame, mis värvi nime(d) teeme jne) lisa Ostukorvis olevasse lahtrisse “Märkused tellimuse kohta” või kirjuta meile info@maerand.com.
Pane tähele! Kui pole täpsustatud nime värvust (kas soovite värvitud või tavalist nat.puidutooni), jätame nime nat.puidutooni.


Mänguasjakastide tellimisel tuleks kindlasti arvestada vähemalt 4-nädalase ooteajaga, kui mitte kauemagagi! Kõik kastid valmivad käsitööna ja neid hakatakse valmistama alles peale tellimuse vormistamist/esitamist/ettemaksu laekumist. Täpsemalt tarneaja kohta loe SIIT.

2020.aasta mänguasjakastide tellimused on lukus alates 19.oktoobrist. Enne seda esitatud mänguasjakasti tellimused postitame veel selle aastanumbri sees- arvatavasti hiljemalt 16-17.detsembril (KUI POLE KOKKU LEPITUD TEISITI). Peale 18.oktoobrit ehk alates 19.oktoobrist esitatud mänguasjakastide tellimused valmivad alles uuel aastal ning postitame need ilmselt veebruarikuus, kuna jaanuaris puhkame ja võtame aega, et olla koos perega.
Tellimust vormistades oled Sa sellega nõus ning hilisemad kaebuseid/pretensioone ei rahuldata.

Hind sisaldab käibemaksu (20%) ning hiljem lisandub Ostukorvis ka postitasu, kui juhuslikult ei vali kätte saamiseks käest-kätte varianti.

Kirjeldus

Enne kasutama asumist, palume aga lugeda alljärgnev tekst usinasti läbi.

 • Kast on valmistatud täispuidust, täpsemalt okaspuust, mille tekstuuri läbivad mitmed oksakohad. Oksakohad tulevikus võivad hakata (aga ei pruugi) heledate toonidega viimistletud kastidel läbi kumama ja see on kahjuks paratamatus. Kasti lisaelemendid nagu nimed ja kujundid on laserlõigatud 3mm kasevineerist.
 • Kõik meie kastid on viimistletud loodussõbralike viimistlusvahenditega ning on kahjutud nii Sulle kui ka Sinu väiksele mudilasele.
 • Kasti kaanele on lisatud amort/hing, mistõttu kasti kaas avaneb aeglaselt/kergelt ning jääb püstises asendis seisma. Küll aga ei sulgu kasti kaas samamoodi aeglaselt, vaid võib ilma kõrvalise abita kukkuda kiirelt ning kõva pauguga. Siinkohal mainime, et antud amordi/hinge eesmärgiks ei olegi kergelt sulguv funktsioon, vaid antud amordi/hinge eesmärgiks on hoida kasti kaant üleval. Seda selleks, et Sinu mudilasele mängu käigus kaas pähe ei kukuks, kui ta näiteks mänguhoos kastist midagi otsib või seal sees lihtsalt mürgeldab. Kasti kaane sulgemisel soovitame käega kaasa aidata ning seda tegevust ka lapsele õpetada.
 • Kui tellisid ratastega kasti, siis antud rattad on kummist ega kahjusta Sinu põrandat. Kui aga tellisid ilma ratasteta, võid, kastile alla kleepida mööblipehmendused, mis on saadaval igas suuremas ehituspoes.
 • Kastile lisatud köiest sangad on meie jaoks pigem atraktiivse välimuse saavutamiseks, mitte abivahendideks kasti tõstmisel. Tühja kasti võib nendega tõsta, kuid need pole sobilikud kasti tõstmiseks siis, kui kastis on sees rasked asjad.Köied on küll tugevalt nii naelte kui ka PVA-liimiga kinnitatud, kuid me ei julge lubada, et nende vastupidavus suurele raskusele oleks väga hea.
 • Kuna kast on valmistatud täispuidust, mis on pehme materjal, siis on antud materjal tundlik erinevatele kriimustustele, täketele jne.

Lisaküsimuste korral pöördu kindlasti meie poole meile kirjutades info@maerand.com või võta meiega ühendust meie Facebook’i fännilehe kaudu @maerandgrupp

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…

 • Mänguasjakast “Mäed” värvitud lapse nimega

  120.00
  Lisa korvi Kiirvaade
 • Mänguasjakast “Täheke” Sinu lapse nimega

  95.00
  Lisa korvi Kiirvaade
 • MÄNGUASJAKASTIDE KIIRTELLIMUSE TASU

  50.00
  Lisa korvi Kiirvaade