Kinkekaart

Mäerand Grupp puidust kinkekaart- ideaalne kink, kui soovid kellelegi kinkida hingega valmistatud Eesti käsitööd ning tahad kingisaajale jätta valikuvabaduse kingi suhtes.
Kindlasti leiab kingisaaja midagi sobivat meie e-poest 🙂

Igale kinkekaardile graveerime peale spetsiaalse kupongi numbri, mille alusel saab kingisaaja e-poes ostu vormistades kinkekaardi väärtuses n-ö soodustust.

Kinkekaardi üldtingimused:

1) Kinkekaarti saab kasutada www.maerand.com veebiaadressil olevas e-poes (edasidi E-pood).
2) Kinkekaarti saad kasutada sellel toodud unikaalse kupongi koodi abil, mida on võimalik kasutada vaid ühe korra.
3) Kinkekaardi unikaalset kupongi koodi tuleb hoida hoolikalt, et see ei satuks soovimatult kolmandate isikute kätte.
4) Mäerand Grupp ei vastuta kinkekaardi unikaalse kupongi koodi kolmandate isikute kätte sattumisega kaasnevate mistahes kahjude eest.
5) Kinkekaart kehtib kuni poolaastat ehk 6 kuud. Nt kui soetate kinkekaardi 20.november 2018, siis see kehtib kuni 20.mai 2019.
6) Kinkekaart ei ole vahetatav raha vastu, Mäerand Grupp ei osta seda tagasi ega vaheta ümber.
7) Kui soovitud kaupade maksumus on väiksem kinkekaardi väärtusest, siis vaheraha ei tagastata. Samuti ei saa kinkekaarti kasutada kaupade eest tasumiseks mitmes osas. Kui soovite, et kingisaaja saaks mitmes osas tasuda kinkekaardiga, on võimalik soetada mitu erinevat kinkekaarti.
8) Kui soovitud kaupade maksumus ületab kinkekaardi väärtuse, saad puudujääva osa tasuda teiste Mäerand Grupi poolt aktsepteeritavate maksevahenditega valides sobiva maksevahendi ostu sooritamise hetkel.
9) Kinkekaardi ostmisel E-poest on tarbijal õigus taganeda müügilepingust 14 päeva jooksul alates kinkekaardi kättesaamise päevast (E-poest kinkekaardi ostmise korral alates päevast, mil Mäerand Grupp saatis kinkekaardi soovitud tarneaadressile). Tehingust ei saa taganeda, kui kinkekaardil toodud unikaalset koodi on juba kasutatud või kui Mäerand Grupp on kujundanud kinkekaardi täpselt vastavalt Teie erisoovidele (sisaldab konkreetset õnnesoovi, on nimeline, kasutatud on Teie logo/pilti/kujundust jne).
10) Kinkekaardi kasutamise tingimusi on Mäerand Grupil õigus muuta Mäerand Grupi e-poe kodulehel www.maerand.com ilma etteteatamiseta.
11) E-poes kinkekaardiga ostu sooritamisel ilmnevate probleemide korral võta ühendust info@maerand.com.

Näitan kõiki 5 tulemust