Lõikelauad

Oma esimesed graveeringuga tammest lõikelauad müüsime 8.juulil 2016 Elistvere kohvikutepäeval, kui mõtlesime, et oh, proovime ka lõikelaudadega- äkki keegi tahab. Tookord graveerisime erinevaid kujundeid ja tekste oma pisikese lasermasinaga, kuid üsna pea vahetasime pisikese parema, suurema ja kiirema laserpingi vastu ning nüüdsest on meil võimalik pakkuda veelgi parema kvaliteediga graveeringut.
Valmistame oma lõikelauad vaid väärispuidust- tugevast tammest ning valikus on hetkel 3 erinevat suurust: VÄIKE, KESKMINE ja PIRAKAS. Nii keskmist kui ka pirakat lõikelauda on võimalik tellida ka freesitud äärega, mis aitab ära hoida erinevate toidumahlade valgumist lauale.
Samuti on meil suur valik olemasolevaid kujundusi, mida saab isikupärasemaks muuta oma sõnumitega ehk kui sulle kujundusel nt pilt meeldib, kui soovid teist teksti, siis saab ka seda teha. Kuid kui sul on erikujunduse soov ehk soovid lõikelauale oma ettevõtte logo, kujutist, sõnumit või hoopisiki Sinu enda kujundatud kujundust või näiteks tavalist PAINT’s või paberile joonistatud joonistust, lisandub lõikelaua hinnale 7,00€. Selleks vali kujunduste seast toode “Lõikelaua kujundus “Eritellimus” ja lisa seegi ostukorvi.

SELLEKS, ET TELLIDA ISIKUPÄRANE LÕIKELAUD TOIMI JÄRGNEVALT:
1) vali kategooria “Lõikelaua suurus”;
2) vali välja lõikelaua suurus ning lisa see ostukorvi;
3) seejärel vali välja meelepärane kujundus (selleks vali kategooria “Lõikelaua kujundus” ning lisa ka see ostukorvi;
4) viimaks siirdu ostukorvi ja täida vajalikud lüngad ning kinnita tellimus!

Kohe, kui oleme Sinu tellimuse kätte saanud, asume seda valmistama esimesel võimalusel. Kui sul on tellimusega kiire, lisa vastav info kindlasti ka tellimust vormistades vastavasse lünka (Märkused tellimuse kohta) või helista meile, et uurida, kui kiiresti me Sinu tellimuse valmistada saaksime.

Selleks, et Sinu lõikelaud püsiks ilus pikka aega, paneme iga lõikelaua tellimusega kaasa ka flaieri, millel on kogu vajalik info puidust lõikelaua hoolduse kohta.
Meie puidust lõikelaua ABC on kättesaadav ka meie blogist või näiteks Kodu & Aed veebiportaalis.

Lisaküsimuste korral kirjuta info@maerand.com või helista +372 5695 9677

Showing 1–16 of 136 results