Pulmad

Antud kategoorial on omamoodi lugu, miks see siia tasapisi tekkinud on või miks just sellised tooted siia edaspidi hakkavad sattuma.
Nimelt Mäerand Grupp saab meie endi silmis täiuslikuks selle aasta juunis, mil Mäerand Grupi asutajad- Astra ja Ott- peale 9 aastast kooselu täitumist 16.juunil 2018, otsustavad minna uuele seiklusele 17.juunil 2018 ehk abielluda!
Oma unistuste pulma oleme mõlemad juba kavandanud nii peas kui ka Pinterestis erinevaid ideid salvestanud juba viimased viis aastat. Teema on kindel- rustikaalne pulm saab see olema ning seetõttu oleme siia kategooriasse lisanud tooteid, mis oleksid meie nägu, oleksid rustikaalsed ja mis muudaks rustikaalse pulma veelgi erilisemaks.
Seetõttu võid antud kategooriast leida erinevaid dekoratsioone ja muud vajalikku pulmadeks nagu näiteks laserlõigatud kohanimed, koogitopperid pulmatorti kaunistama, puidust lauanumbrid, pulma ametimärgid, puidust pulma eelkutsed ja ametlikud pulma kutsed puidust jne.
NB! Antud tooted sobivad kindlasti ka teiste stiilidega pulmadesse- meile endile lihtsalt peegeldavad antud tooted rustikaalsust.
Kui soovid midagi muud ja seda siit ei leia, võid meile kirjutada info@maerand.com ning aitame ka Sinu pulma muuta erilisemaks!

Näitan tulemusi 1–16, kokku 27 tulemust