KKK


1. Kui tellin jõuluehteid, lapsele mänguasjakasti või hoopiski lõikelaua, siis kuhu ma kirjutan INFO mis nimelisi ehteid/ mis värvilahendust kastile soovin jne-jne?
Antud lahter asub Ostukorvis. Kui oled endale sobivad tooted Ostukorvi lisanud, siirdu Ostukorvi. Sobiva lahtri antud lisainfo jätmiseks leiad Ostukorvist nimega “Lisainfo/Märkused tellimuse kohta”. Jäta kogu vastav info tellimuse kohta sinna või kirjuta meile peale tellimuse esitamist info@maerand.com.

2. Kui pikk on hetkel tarne?
Tellimuse täitmise aeg on keskmiselt/umbkaudu 2-4 nädalat, kui mitte vähem/rohkem. Koogitopperite tarne on meil maksimaalselt nädal. Mänguasjakastide puhul tuleks arvestada kindlasti vähemalt neljanädalase ooteajaga. Kohe, kui tellimus valmis, postitame. Anname tellimuse kulgemisest personaalselt igale tellijale teada. Jõuludele eelneval ajal paraku pikem, sest tellimusi on mitu korda rohkem ja kuna tegemist käsitööna valminud toodetega, mis valmivad väikses pereettevõttes, siis kahjuks võtavad nad tihtilugu kauem aega. Loe kindlasti ka järgmist punkti!

3. Mida tähendab tarne umbes 2-4 nädalat, kui mitte vähem/rohkem? Kas seda, et kui mu tellimuse esitamisest on möödas täpselt 2 või 4 nädalat, kas saan siis tellimuse kätte?
EI. See ei tähenda seda.
Valmistame kõik oma tooted käsitööna ning neid pole meil kohe valmistoodetena laos (kui pole teisiti märgitud), vaid valmistame need alles peale Sinu tellimuse esitamist.
Tarne umbes 2-4 nädalat, kui mitte vähem/rohkem” tähendab, et võib minna kuni 2-4 nädalat või ka k a u e m. See sõltub sellest, mis tootega tegu, kui palju hetkel tellimusi valmistada vaja on või mis perioodiga parasjagu tegu (kas on pulmahooaeg, jõulud või muu aeg mil tellimuse esitajaid on palju. Jõuluperiood algab meil juba augustis, mil pulmahooaeg on kergelt raugemas). Samuti kuna tegemist on pereettevõttega, dikteerib meie töö tegemist väga palju meie poeg Otto, kes 2019.aasta jaanuaris sündis ning see tähendab, et kirjadele vastamine või ka tellimuste täitmine võib võtta tavapärasest kauem aega.
Seega ongi meil väga raske täpselt ja ka kuupäevaliselt öelda millal mingi konkreetne tellimus valmis saab, kui me pole hakanud tellimust parasjagu valmistama. Täpne aeg selgub alles siis, kui nt on teie tellimus jõudnud lõppviimistluse faasi või on juba pakkimise järjekorras. Seda seetõttu, et nt juba mänguasjakastide puhul valmistame me korraga vähemalt 5-10 tellimust, mitte ei tee ühe kaupa neid. Ehk üks päev valmistame 5-10 kasti materjali ette (lihvime, pahteldame jne), teine päev paneme võib-olla juba kokku, siis lihvime, teeme võimalusel uuesti parandusi, pahteldame, laseme kuivada, lihvime uuesti, lihvime käsitsi nurgad jms ehk teeme kõik, et värvimiseks oleks korralik pind ette valmistatud. Siis värvime, laseme esimesel kihil kuivada. Värvime uuesti, laseme 3 ööpäeva kuivada. Jne-jne. Kõik see võtab omajagu aega, kuid kahtlemata ei pea lõpptulemuses pettuma! Toodame kvaliteetseid tooteid ja ei soovi kvaliteeti alla lasta ega ka kiirustada nende valmistamisel.
Seetõttu ei olegi meie toodete tarne sama kiire kui nt Loverte.com lehelt mõne lõhnaõli tellimine.

4. Kui ma esitan tellimuse, viskas ette ERROR-lehe. Kas pean tellimuse uuesti vormistama või kuidas pean toimina?
Ei, Sinu tellimus sai edukalt sooritatud ning saadame üldjuhul 5 tööpäeva jooksul ka kinnituskirja, et oleme Sinu tellimuse kätte saanud ning asume seda esimesel võimalusel täitma. Seega tarneaega palume arvestama hakata kinnituskirja saamisest alates, mitte tellimuse esitamisest. Sama kehtib ka arve alusel tellimisest. Kui olete arve kätte saanud, siis arvestame tellimuse täitmise aega alates meile raha laekumise kuupäevast, mitte sellest, millal tellimuse esitasite.

5. Mis ajaks pean ma oma jõulutellimuse esitama, kui soovin, et see tellimus jõuaks kindlasti enne 24.detsembrit minuni?
Kui soovid, et kindlasti enne jõule Sinuni tellimus jõuaks, esita see kasvõi kohe, jaanuaris, märtsis, juunis või oktoobris. Kehtib igal juhul reegel- mida varem, seda parem. Ja tegelt ka! Võtame jõulutellimusi vastu nii kaua kuni tunneme, et me suudame need tellimused ka täita õigeaegselt. 2020.aasta jõulutellimuste lukku paneku täpne kuupäev veel selgumisel, küll aga paneme mänguasjakastide tellimused teistest tellimustest varem lukku- 18.oktoober võtame vastu viimased mänguasjakastide tellimused, mis valmivad veel selle aastanumbri sees. Alates 19.oktoobrist esitatud mänguasjakastide tellimused valmivad arvatavasti alles veebruaris, sest jaanuaris me puhkame ja võtame aega, et olla oma perega.

6. Mis on kiirtellimuse tasu ja miks see vajalik on?
Kiirtellimuse all mõtleme neid tellimusi, mis on vaja jõuda Sinuni kuni nädala ajaga või meiega kokkulepitud ajaks. Näiteks tellid täna tellimuse ja Sul on seda vaja hiljemalt nädala pärast, siis see on kiirtellimus. Kiirtellimus on lisatasuga, sõltuvalt tootest lisandub tellimusele juurde kas 25,00€ või 50,00€. Mänguasjakastide tellimisel lisandub 50,00€. Küsime Sinult kiirtellimuse tasu, sest et Sinu kiirtellimuse puhul peame teiste tellimused n-ö korraks ootele panema ning hiljem siis neid oma magusa une arvelt valmistama. NB! Kui soovid enne jõule kiirtellimusena mõne toote tellida, võta meiega eelnevalt ühendust, siis saame öelda, kas saame kiirtellimuse vastu võtta või mitte.

7. Kas teostate ka eritellimustöid?
Teostame, kuid ausalt öeldes eelistame valmistada juba meie tootevalikus olevaid tooteid, kuna nende valmistamisel kuluv aeg on meil teada. Tihtilugu kulub just eritellimustööde valmistamiseks kordades rohkem tööd ja aega, mis lõppkokkuvõttes võib tellijale kordades kallimaks osutuda. Kliendile võib tunduda lihtne töö, kuid kui me varem pole mingit konkreetset tööd teostanud, tähendab see katsetamist jms, mis võtabki rohkem aega võrreldes meie tootevalikus olevate toodete valmistamisega. Kuid võid alati julgelt kirjutada ja küsida. Kui me ise ei saa teostada, siis ehk oskame kedagi teist andekat tegijat soovitada. Meil pole kahju mõnda teist väikeettevõtet soovitada.

8. Kirjutasin teile, kuid pole veel vastust saanud. Miks?
Kui nii, siis me vabandame siiralt! See pole olnud kindlasti tahtlik vältimine. Pigem vastupidi.
Mäerand Grupi puhul on tegemist pereettevõttega, kus tegutsevad kaks noort inimest- Astra ja Ott. Mõlema puhul on tööjaotus ilusti ära jagatud ning kirjadele vastamisega tegelebki meil Astra. Küll aga on Astra hetkel meie pisipojaga üldiselt kodune ning kirjadele vastamiskiirus on sõltuvuses täielikult meie poja Otto tujudest, misiganes tal parasjagu on või kas ta üldse lubab ema tähelepanu muule või mitte. Praegune praktika näitab, et on sage nähtus see viimane variant ning kui Astra pole parasjagu Otto kõrvale ise magama ära vajunud, katsume vastata hilisõhtuti, kui mitte öösel. Või siis, kui Astral on võimalik Otto lõunaune ajal telefonitsi vastata. Igatahes oleme kõik kirjad ilusti kätte saanud ning katsume neile vastata alati esimesel võimalusel.
Kui aga Sul on kiiremini vastust vaja, võid julgelt helistada Otile- 5695 9677.

9. Kui ma soovin tellida 20+ või veel-veel rohkem jõuluehteid, kas saan ka soodustust või personaalsema hinna?
Alati on kõik võimalik! Ole hea ja kirjuta meile, räägi lähemalt oma soovidest ning vaatame, mis me teha saame 🙂

10. Kui ma tellin ühe suure mänguasjakasti ja juurde veel mõned kastid, kas on võimalik saada ka soodsamat hinda?
Alati on kõik võimalik! Kuid kuna meie mänguasjakastidele on väga suur huvi ja tellimusi neile on väga-väga palju (ooteajad on tihtilugu 4-6 nädalat), ei näe me enda seisukohast mõtet soodushinda neile pakkuda, sest ega tööd selle poolest vähemaks ei jää. Seetõttu pole ka märgata meie kastidele näiteks meiepoolseid sooduspakkumisi. Aga küsida võib alati! 🙂

11. Mul on välispank, kuid kahjuks teil pole e-poes välispanga maksevõimalust. Kuidas ma saan tellimuse vormistada?
Meil on nüüdsest ka pangaülekande võimalus maksevahendite juures. Esita tellimus e-poes ja tasu selle eest pangaülekandega. Kui mingil põhjusel Sul see ikka ei õnnestu, kirjuta meile info@maerand.com ning me edastame Sinu tellimissoovile vastu müügiarve, mille alusel saad tellimuse eest tasuda.

12. Kas te ka Soome või mujale välismaale tellimusi saadate?
Jah, ikka! Kui ka Sina soovid oma tellimust Soome või mujale, kirjuta meile ja saad tellimuse vormistada müügiarve alusel. Postitasu paraku sõltub paki kaalust (v.a SmartPOST).

Kui Sa siin oma küsimust kui ka vastust sellele ei leidnud, ära pelga meile kirjutada! Kasuta seleks meie kodulehel olevat kontaktvormi või saada meile kiri info@maerand.com. Samuti võid julgelt ka helistada Otile (+372 5695 9677).