MEIE TOOTED

Puhkame kuni 9.jaanuar 2022!

Esitatud tellimusi hakkame täitma peale puhkust. Vabandame võimalike ebameeldivuste pärast ning oleme tänulikud mõistva suhtumise eest!

NB! Kuna detsembrikuus sündis meil uus ilmakodanik ning Astra ei saa veel nii mõnda aega püsivalt/igapäevaselt tööl käia, saab hetkel tellida tavapärase tarneajaga järgmisi tooteid: mänguasjakastid, lõikelauad, LÖGWOOD-tooted.
Küll aga teiste toodete, kus on vajalik Astra osalust suuremal määral (nt pusled, kellad, jõuluehted, pulmadeko, topperid jt väiksemad tooted), tarne võib olla, kuid ei pruugi tavapärasest kahest-neljast nädalast pikem. Tellimust vormistades oled Sa sellega nõus, oled nõus ootama kauem ning tead, et tavapärane tarneaeg neile ei kehti.

Valmistame oma tooted käsitööna ning teeme seda alles peale Sinu tellimuse esitamist, sest meie tooted on personaalsed ja valmistatud vastavalt Sinu soovidele.
Oma tooteid valmistame alati väga suure pühendumise ja hoolega ning seetõttu võtabki Sinu tellimuse valmimine natuke rohkem aega kui näiteks Loverte.com veebilehelt mõne lõhnaõli või Breden Kids ägedate mütside tellimine. Täpsem info tarneaja kohta on leitav meie Müügitingimustest.

E-poes paremini orienteerumiseks:
1) vali sobiv tootekategooria.
2) Kui oled leidnud enda jaoks meelepärase(d) toote(d), loe kindlasti hoolega tooteinfo läbi.
3) Kui kõik sobib, lisa need vastavalt juhistele Ostukorvi.
4) Tellimuse vormistamiseks siirdu Ostukorvi ning toimi Ostukorvi juhiste järgi. Täida *-tähistatud lahtrid.
5) Ostukorvis kontrolli hoolega lisatud toote/toodete infot, kas sai nende õige kogus ning muu vajalik enne, kui esitad tellimuse.
6) Kogu vajalik info toodete kujunduste, jõuluehete nimede jm kohta jäta Ostukorvis olevasse lahtrisse Lisainfo “Märkused tellimuse kohta”.
7) Lisaküsimuste korral võta meiega julgesti ühendust info@maerand.com või helista +372 5695 9677 (Ott).