MEIE TOOTED

ERAKLIENDID!
ALATES 11.NOVEMBRIST 2021 ESITATUD ERAKLIENTIDE TELLIMUSED VALMIVAD ALLES 2022.AASTA JAANUARIS!

S.t et e-pood on küll avatud ning saab tellimusi esitada, kuid hakkame neid valmistama alles uuel aastal.
Paraku kuna praeguseks on laekunud väga-väga palju tellimusi ning Astra meil on ka lõpurase, ei jõua me rohkem tellimusi hetkel vastu võtta, et need enne jõule veel teieni jõuaksid.

Kuni 10.novembri kuupäevaga tellimused võtame veel töösse ning antud tellimused tahame valmis saada enne jõule.
Palun arvesta, et kuna tegemist on jõuludele eelneva perioodiga, tellimuste maht on kordades suurem ning tooteid valmistame käsitööna, on tellimuste täitmise aeg tavapärasest pikem!!!
Seega, kui teieni teie tellimus pole jõudnud teieni tavapärase ajaga (2-4 nädalat), siis seda see tähendabki, et on tavapärasest pikem. Postitame kõik tellimused esimesel võimalusel!

NB! Mänguasjakastide tellimusi võtame vastu kuni 31.oktoober 2021. S.t et alates 1.novembrist esitatud mänguasjakastide tellimused valmivad alles uuel aastal. 31.oktoobrini esitatud mänguasjakastide tellimused valmivad veel selle aastanumbri sees, hetkel prognoositavalt novembrikuu jooksul (kui pole teisiti kokku lepitud). Seega, kui on soov kellelegi kinkida sünnipäevaks, jõulukingiks, katsikukingiks või lihtsalt oma lapsele meie mänguasjakast veel selle aastanumbri sees, vormista tellimus meie e-poes kindlasti enne 1.novembrit!

Vabandame võimalike ebameeldivuste pärast ning oleme tänulikud mõistva suhtumise eest!

ETTEVÕTTED!
Võtame vastu tellimusi veel ettevõtete poolt ning ka tellimusi kinkekomplektidele. Nende tellimiseks võtke julgelt ühendust meili teel- info@maerand.com

 

Valmistame oma tooted käsitööna ning teeme seda alles peale Sinu tellimuse esitamist, sest meie tooted on personaalsed ja valmistatud vastavalt Sinu soovidele.
Oma tooteid valmistame alati väga suure pühendumise ja hoolega ning seetõttu võtabki Sinu tellimuse valmimine natuke rohkem aega kui näiteks Loverte.com veebilehelt mõne lõhnaõli või Breden Kids ägedate mütside tellimine. Täpsem info tarneaja kohta on leitav meie Müügitingimustest.

E-poes paremini orienteerumiseks:
1) vali sobiv tootekategooria.
2) Kui oled leidnud enda jaoks meelepärase(d) toote(d), loe kindlasti hoolega tooteinfo läbi.
3) Kui kõik sobib, lisa need vastavalt juhistele Ostukorvi.
4) Tellimuse vormistamiseks siirdu Ostukorvi ning toimi Ostukorvi juhiste järgi. Täida *-tähistatud lahtrid.
5) Ostukorvis kontrolli hoolega lisatud toote/toodete infot, kas sai nende õige kogus ning muu vajalik enne, kui esitad tellimuse.
6) Kogu vajalik info toodete kujunduste, jõuluehete nimede jm kohta jäta Ostukorvis olevasse lahtrisse Lisainfo “Märkused tellimuse kohta”.
7) Lisaküsimuste korral võta meiega julgesti ühendust info@maerand.com või helista +372 5695 9677 (Ott).