E-POOD

PUHKAME! Oleme tagasi töölainel ilmselt 16.-23.jaanuar 2023. Asume siis täitma ka tellimusi.

Vabandame võimalike ebameeldivuste pärast!

Valmistame oma tooted käsitööna ning teeme seda alles peale Sinu tellimuse esitamist, sest meie tooted on personaalsed ja valmistatud vastavalt Sinu soovidele.
Oma tooteid valmistame alati väga suure pühendumise ja hoolega ning seetõttu võtabki Sinu tellimuse valmimine natuke rohkem aega kui näiteks Loverte.com veebilehelt mõne lõhnaõli või Breden Kids ägedate mütside tellimine. Tarneaeg on keskmiselt 2-4 nädalat, kuid palun arvestada, et alanud on 2022.aasta jõuludele eelnev periood. S.t et meie tavapärane tarneaeg ei kehti ning võib olla pikem. Tellimust vormistades ning Müügitingimustega nõustudes, olete sellest teadlik ning arvestate sellega 🙂
Seega, kui teieni teie tellimus pole jõudnud teieni tavapärase ajaga (2-4 nädalat), siis seda see tähendabki, et on tavapärasest pikem. Postitame kõik tellimused esimesel võimalusel. Täpsem info tarneaja kohta on leitav meie Müügitingimustest. NB! 2022.AASTA TELLIMUSED KAHJUKS ALATES 2.DETSEMBER 2022 LUKUS! S.t, et tellimust saab e-poes esitada, kuid kõik tellimused, mis on esitatud alates 3.detsember 2022, valmivad alles 2023.aastal arvatavasti jaanuari lõpp-veebruar 2023. Enne seda kuupäeva esitatud tellimused (v.a mänguasjakastid ja pusled) valmivad veel 2022.aastanumbri sees ning loodame valmis saada veel enne jõule. Vabandame ebameeldivuste pärast!