MEIE TOOTED

Palun loe kindlasti alljärgnev info läbi enne, kui tellimuse vormistad!

Meie puhul on tegemist pisikese pereettevõttega väikses Eestimaa külas, kus Teie tellimusi täidab ja tooteid käsitööna valmistab hetkel vaid üks inimene. Seda seetõttu, et detsembrikuus sündis meie uus ilmakodanik- Leo. Just sel põhjusel üks meist on mõnda aega töö juurest eemal.

Mida see Sinu jaoks tähendab?

S.t et meie töökorraldus on hoopis teine ja mõnevõrra keerulisem kui mitte öelda lausa raskendatud. Jah, kui Leo meil magusat und magab ning Otto lasteaias on, saab Astra aeg-ajalt ka arvutis tööd teha (nt kujundusi teha, e-poe tellimusi hallata, kirjadele vastata jne), kuid raskendatud on füüsiliselt nt väiksemaid tooteid (ala nimepusled, pusled, nimetähed jne) viimistleda. Seetõttu saabki hetkel tellida tavapärase tarneajaga  järgmisi tooteid: mänguasjakastid, lõikelauad, LÖGWOOD-tooted. Kuid ka siin võib esineda erandjuhte, kus kõik ei lähe plaanipäraselt. Kuid teiste toodete, kus on vajalik Astra osalust suuremal määral (nt pusled, kellad, jõuluehted, pulmadeko, topperid jt väiksemad tooted), tarne võib olla, kuid ei pruugi tavapärasest tarneajast veelgi pikem. Kõik sõltub sellest kas Otto meil saab lasteaias käia, kas Leol on piisavalt magus uni või kui kaugel Ott oma töödega on ja kas ta saab Leoga seniks kodus olla, kui Astra mõne tunni meie tootmishoones tööd teeb…

Kuna valmistame (personaliseeritud) käsitöötooteid, võib alati enne tellimuse vormistamist meiega ühendust võtta, nt kui mingit toodet on vaja mingiks konkreetseks ajaks. Sellisel juhul saame oma töödemahtu-logistikat hinnata ja öelda kas meil oleks võimalik teie tellimus sellistel tingimustel täita või mitte. Siinkohal aga kõige kiirema vastuse saad telefonitsi, 56959677, Otile helistades, sest kirjadele vastamisega tegelev Astra ei pruugi vastata võib-olla just nii kiiresti, kui Sina seda sooviksid. Just sel samal põhjusel nagu me ülal kirjeldasime.

Tellimust vormistades oled Sa kogu eelneva loo läbi lugenud, oled sellega nõus, mõistad olukorda ning oled nõus ootama ka vajadusel kauem, sest tead, et tavapärane tarneaeg meie toodetele ei kehti. Kuid tead ka seda, et võid saada oma tooted kätte oodatust varem 🙂

Valmistame oma tooted käsitööna ning teeme seda alles peale Sinu tellimuse esitamist, sest meie tooted on personaalsed ja valmistatud vastavalt Sinu soovidele.
Oma tooteid valmistame alati väga suure pühendumise ja hoolega ning seetõttu võtabki Sinu tellimuse valmimine natuke rohkem aega kui näiteks Loverte.com veebilehelt mõne lõhnaõli või Breden Kids ägedate mütside tellimine. Täpsem info tarneaja kohta on leitav meie Müügitingimustest.

E-poes paremini orienteerumiseks:
1) vali sobiv tootekategooria.
2) Kui oled leidnud enda jaoks meelepärase(d) toote(d), loe kindlasti hoolega tooteinfo läbi.
3) Kui kõik sobib, lisa need vastavalt juhistele Ostukorvi.
4) Tellimuse vormistamiseks siirdu Ostukorvi ning toimi Ostukorvi juhiste järgi. Täida *-tähistatud lahtrid.
5) Ostukorvis kontrolli hoolega lisatud toote/toodete infot, kas sai nende õige kogus ning muu vajalik enne, kui esitad tellimuse.
6) Kogu vajalik info toodete kujunduste, jõuluehete nimede jm kohta jäta Ostukorvis olevasse lahtrisse Lisainfo “Märkused tellimuse kohta”.
7) Lisaküsimuste korral võta meiega julgesti ühendust info@maerand.com või helista +372 5695 9677 (Ott).