MÄERAND GRUPI LUGU

Tagasi juurte juurde

Mäerand Grupi taga on kaks noort- Astra ja Ott, kes otsustasid linnaelu seljataha jätta ning kolida tagasi oma armsasse kodukülla ja hakata meisterdama erinevaid puidust tooteid.

Esimesed tooted olid vanutatud stiilis täispuidust hoiukastid ja tammest lõikelauad graveeringuga. Nüüdseks on tootevalik mõnevõrra muutunud. Lõikelauad on jäänud, kuid vanutatud stiilis kastide asemel leiab tootevalikust nüüd aga hoopiski Eesti kõige ilusamad ja kvaliteetsemad mänguasjakastid. Tootevalikust leiab ka palju muud, mis sobilikud lastetuppa tuba kaunistama või ka nt katsiku- ja sünnipäevakingiks mõnele mudilasele.

Oma tooted valmistavad nad hoole ja armastusega, kvaliteedis järeleandmisi tegemata. Ott ei lase mitte ühtegi toodet enne tarnida, kui ta ise sellega 100% rahul pole.

Meie eesmärgiks pole pakkuda turul kõige soodsamaid tooteid, vaid pakkuda tooteid, mis on kvaliteetsed ja kauakestvad, isikupärased ning mis peegeldavad meie suurt hoolt ja pühendumist- tooteid, mis toovad rõõmu ja sära nii teie kui ka meie silmadesse!

Toome tükike ehedat loodust sinu koju

Mäerand Grupp OÜ on Jõgevamaa “Väike ja tubli ettevõte 2020” . Antud kategoorias nomineeriti kokku 20 ettevõtet.