Ostukorv

Kui oled meelepärased tooted Ostukorvi lisanud täida palun allolevad lahtrid. Nõutud väljad on tähistatud *-ga. Kui tellisid jõuluehteid, nimepusle, mänguasjakasti või siis nt lõikelaua, jäta kogu lisainfo (ala mis värvi, mis nimelised ehted jne) Ostukorvis olevasse lahtrisse Märkused tellimuse kohta või edasta need meile meili teel info@maerand.com.
Kui nt midagi jäi tellimata esitatud tellimusega ja soovid uue tellimuse esitada, vali tellimuse kättesaamiseks “Tulen ise järgi”- siis ei lisandu topelt postitasu.

Alates 2021.aastast on võimalik tellida mänguasjakaste otse Soome aadressile. Selleks vali “Soome” lahtris Riik / piirkond * ning seejärel jääb alles vaid üks tarneviis- Tarne Soome DPD kulleriga otse aadressile: 33.00€. Vali tasumiseks “Pangaülekanne” ning Esita tellimus. Sinu meiliaadressile tuleb tellimusekinnitus ning pangaülekande jaoks vajalikud rekvisiidid. Võtame tellimuse töösse peale ülekande laekumist meie arvelduskontole.

Tarneaja kohta loe SIIT.
Lisaküsimuste korral võta meiega ühendust.


EMADEPÄEVA LÕIKELAUA TELLIMUSI VÕTAME VASTU KUNI 3.MAINI!
Postitame tellimused nii, et need jõuaksid Sinuni Sinu poolt valitud lähimasse pakiautomaati enne emadepäeva.
Kui soovid, saame saata lõikelaua ka otse Sinu emale/vanaemale lähimasse pakiautomaati. Jäta meile tema tel.nr ja pakiautomaadi nimi.
Kui tellid mitu lõikelauda ja soovid, et nad saadetakse eraldi nt üks otse emale ja teine vanaemale, vormista kaks eraldi tellimust.
Kõik, kes esitavad oma emadepäeva lõikelaua tellimuse perioodil 19.-23.aprillil,
paneme kaasa kingitusena ühe kadakast võinoa, millele graveerime peale Sinu ema/vanaema või kellegi teise nime.
Selleks jäta meile seesugune lisainfo tellimust vormistades, et kelle nime graveerime.

Sinu ostukorv on hetkel tühi.

Tagasi poodi