Kui oled meelepärased tooted Ostukorvi lisanud täida palun allolevad lahtrid. Nõutud väljad on tähistatud *-ga. Kui tellisid jõuluehteid, nimepusle, mänguasjakasti või siis nt lõikelaua, jäta kogu lisainfo (ala mis värvi, mis nimelised ehted jne) Ostukorvis olevasse lahtrisse “Märkused tellimuse kohta” või edasta need meile meili teel info@maerand.com.
Kui nt midagi jäi tellimata esitatud tellimusega ja soovid uue tellimuse esitada, vali tellimuse kättesaamiseks “Tulen ise järgi”- siis ei lisandu topelt postitasu.

Tarneaeg on keskmiselt 2-4 nädalat, kuid palun arvestada, et alanud on 2022.aasta jõuludele eelnev periood. S.t et meie tavapärane tarneaeg ei kehti ning võib olla pikem. Tellimust vormistades ning Müügitingimustega nõustudes, olete sellest teadlik ning arvestate sellega 🙂
Seega, kui teieni teie tellimus pole jõudnud teieni tavapärase ajaga (2-4 nädalat), siis seda see tähendabki, et on tavapärasest pikem. Postitame kõik tellimused esimesel võimalusel. Täpsem info tarneaja kohta on leitav meie Müügitingimustest.

NB! MÄNGUASJAKASTIDE 2022.AASTA TELLIMUSED ON KAHJUKS LUKUS! S.t, et tellimust saab e-poes esitada, kuid kõik mänguasjakastide tellimused, mis on esitatud alates 27.septembrist 2022, valmivad alles 2023.aastal. Ning ka alates 7.november 2022 tellitud pusle valmib alles 2023.aasta jaanuari-veebruarikuus. Enne seda kuupäeva esitatud tellimused valmivad aga veel 2022.aastanumbri sees ning loodame valmis saada veel enne jõule. Vabandame ebameeldivuste pärast!

UUS INFO:
2022.AASTA TELLIMUSED KAHJUKS ALATES 2.DETSEMBER 2022 LUKUS! S.t, et tellimust saab e-poes esitada, kuid kõik tellimused, mis on esitatud alates 3.detsember 2022, valmivad alles 2023.aastal arvatavasti jaanuari lõpp-veebruar 2023. Enne seda kuupäeva esitatud tellimused (v.a mänguasjakastid ja pusled) valmivad veel 2022.aastanumbri sees ning loodame valmis saada veel enne jõule. Vabandame ebameeldivuste pärast!

Sinu ostukorv on hetkel tühi.

Tagasi poodi