Palun loe kindlasti alljärgnev info läbi enne, kui tellimuse vormistad!

Meie puhul on tegemist pisikese pereettevõttega väikses Eestimaa külas, kus Teie tellimusi täidab ja tooteid käsitööna valmistab hetkel vaid üks inimene. Seda seetõttu, et detsembrikuus sündis meie uus ilmakodanik- Leo. Just sel põhjusel üks meist on mõnda aega töö juurest eemal.

Mida see Sinu jaoks tähendab?

S.t et meie töökorraldus on hoopis teine ja mõnevõrra keerulisem kui mitte öelda lausa raskendatud. Jah, kui Leo meil magusat und magab ning Otto lasteaias on, saab Astra aeg-ajalt ka arvutis tööd teha (nt kujundusi teha, e-poe tellimusi hallata, kirjadele vastata jne), kuid raskendatud on füüsiliselt nt väiksemaid tooteid (ala nimepusled, pusled, nimetähed jne) viimistleda. Seetõttu saabki hetkel tellida tavapärase tarneajaga  järgmisi tooteid: mänguasjakastid, lõikelauad, LÖGWOOD-tooted. Kuid ka siin võib esineda erandjuhte, kus kõik ei lähe plaanipäraselt. Kuid teiste toodete, kus on vajalik Astra osalust suuremal määral (nt pusled, kellad, jõuluehted, pulmadeko, topperid jt väiksemad tooted), tarne võib olla, kuid ei pruugi tavapärasest tarneajast veelgi pikem. Kõik sõltub sellest kas Otto meil saab lasteaias käia, kas Leol on piisavalt magus uni või kui kaugel Ott oma töödega on ja kas ta saab Leoga seniks kodus olla, kui Astra mõne tunni meie tootmishoones tööd teeb…

Kuna valmistame (personaliseeritud) käsitöötooteid, võib alati enne tellimuse vormistamist meiega ühendust võtta, nt kui mingit toodet on vaja mingiks konkreetseks ajaks. Sellisel juhul saame oma töödemahtu-logistikat hinnata ja öelda kas meil oleks võimalik teie tellimus sellistel tingimustel täita või mitte. Siinkohal aga kõige kiirema vastuse saad telefonitsi, 56959677, Otile helistades, sest kirjadele vastamisega tegelev Astra ei pruugi vastata võib-olla just nii kiiresti, kui Sina seda sooviksid. Just sel samal põhjusel nagu me ülal kirjeldasime.

Tellimust vormistades oled Sa kogu eelneva loo läbi lugenud, oled sellega nõus, mõistad olukorda ning oled nõus ootama ka vajadusel kauem, sest tead, et tavapärane tarneaeg meie toodetele ei kehti. Kuid tead ka seda, et võid saada oma tooted kätte oodatust varem 🙂

Kui oled meelepärased tooted Ostukorvi lisanud täida palun allolevad lahtrid. Nõutud väljad on tähistatud *-ga. Kui tellisid jõuluehteid, nimepusle, mänguasjakasti või siis nt lõikelaua, jäta kogu lisainfo (ala mis värvi, mis nimelised ehted jne) Ostukorvis olevasse lahtrisse “Märkused tellimuse kohta” või edasta need meile meili teel info@maerand.com.
Kui nt midagi jäi tellimata esitatud tellimusega ja soovid uue tellimuse esitada, vali tellimuse kättesaamiseks “Tulen ise järgi”- siis ei lisandu topelt postitasu.

Alates 2021.aastast on võimalik tellida mänguasjakaste otse Soome aadressile. Selleks vali “Soome” lahtris Riik / piirkond * ning seejärel jääb alles vaid üks tarneviis- Tarne Soome DPD kulleriga otse aadressile: 33.00€. Vali tasumiseks “Pangaülekanne” ning Esita tellimus. Sinu meiliaadressile tuleb tellimusekinnitus ning pangaülekande jaoks vajalikud rekvisiidid. Võtame tellimuse töösse peale ülekande laekumist meie arvelduskontole. Kui aga soovid tellida lihtsalt nt väiksemaid tooteid Soome, vormista tellimus e-poes, kuid vali kätte saamiseks “Tulen ise järgi” ning kirjuta meile oma soovist meilile ning saadame postikulu eest lisaarve.

Tarneaeg toodetel sõltuvalt tootest on umbes kaks-neli nädalat, kui mitte vähem-rohkem. Täpsem info tarneaja kohta on meie Müügitingimustes.

Lisaküsimuste korral võta meiega ühendust.

Sinu ostukorv on hetkel tühi.

Tagasi poodi