Ostukorv

ERAKLIENDID!
ALATES 11.NOVEMBRIST 2021 ESITATUD ERAKLIENTIDE TELLIMUSED VALMIVAD ALLES 2022.AASTA JAANUARIS!
S.t et e-pood on küll avatud ning saab tellimusi esitada, kuid hakkame neid valmistama alles uuel aastal.
Paraku kuna praeguseks on laekunud väga-väga palju tellimusi ning Astra meil on ka lõpurase, ei jõua me rohkem tellimusi hetkel vastu võtta, et need enne jõule veel teieni jõuaksid.

Kuni 10.novembri kuupäevaga tellimused võtame veel töösse ning antud tellimused tahame valmis saada enne jõule.
Palun arvesta, et kuna tegemist on jõuludele eelneva perioodiga, tellimuste maht on kordades suurem ning tooteid valmistame käsitööna, on tellimuste täitmise aeg tavapärasest pikem!!!
Seega, kui teieni teie tellimus pole jõudnud teieni tavapärase ajaga (2-4 nädalat), siis seda see tähendabki, et on tavapärasest pikem. Postitame kõik tellimused esimesel võimalusel!

NB! Mänguasjakastide tellimusi võtame vastu kuni 31.oktoober 2021. S.t et alates 1.novembrist esitatud mänguasjakastide tellimused valmivad alles uuel aastal. 31.oktoobrini esitatud mänguasjakastide tellimused valmivad veel selle aastanumbri sees, hetkel prognoositavalt novembrikuu jooksul (kui pole teisiti kokku lepitud). Seega, kui on soov kellelegi kinkida sünnipäevaks, jõulukingiks, katsikukingiks või lihtsalt oma lapsele meie mänguasjakast veel selle aastanumbri sees, vormista tellimus meie e-poes kindlasti enne 1.novembrit!

Vabandame võimalike ebameeldivuste pärast ning oleme tänulikud mõistva suhtumise eest!

ETTEVÕTTED!
Võtame vastu tellimusi veel ettevõtete poolt ning ka tellimusi kinkekomplektidele. Nende tellimiseks võtke julgelt ühendust meili teel- info@maerand.com

Kui oled meelepärased tooted Ostukorvi lisanud täida palun allolevad lahtrid. Nõutud väljad on tähistatud *-ga. Kui tellisid jõuluehteid, nimepusle, mänguasjakasti või siis nt lõikelaua, jäta kogu lisainfo (ala mis värvi, mis nimelised ehted jne) Ostukorvis olevasse lahtrisse Märkused tellimuse kohta või edasta need meile meili teel info@maerand.com.
Kui nt midagi jäi tellimata esitatud tellimusega ja soovid uue tellimuse esitada, vali tellimuse kättesaamiseks “Tulen ise järgi”- siis ei lisandu topelt postitasu.

Alates 2021.aastast on võimalik tellida mänguasjakaste otse Soome aadressile. Selleks vali “Soome” lahtris Riik / piirkond * ning seejärel jääb alles vaid üks tarneviis- Tarne Soome DPD kulleriga otse aadressile: 33.00€. Vali tasumiseks “Pangaülekanne” ning Esita tellimus. Sinu meiliaadressile tuleb tellimusekinnitus ning pangaülekande jaoks vajalikud rekvisiidid. Võtame tellimuse töösse peale ülekande laekumist meie arvelduskontole. Kui aga soovid tellida lihtsalt nt väiksemaid tooteid Soome, vormista tellimus e-poes, kuid vali kätte saamiseks “Tulen ise järgi” ning kirjuta meile oma soovist meilile ning saadame postikulu eest lisaarve.

Tarneaeg toodetel sõltuvalt tootest on umbes kaks-neli nädalat, kui mitte vähem-rohkem. Täpsem info meie Müügitingimustes.

Lisaküsimuste korral võta meiega ühendust.

Sinu ostukorv on hetkel tühi.

Tagasi poodi