Ostukorv

Puhkame kuni 9.jaanuar 2022!
Esitatud tellimusi hakkame täitma peale puhkust. Vabandame võimalike ebameeldivuste pärast ning oleme tänulikud mõistva suhtumise eest!

NB! Kuna detsembrikuus sündis meil uus ilmakodanik ning Astra ei saa veel nii mõnda aega püsivalt/igapäevaselt tööl käia, saab hetkel tellida tavapärase tarneajaga järgmisi tooteid: mänguasjakastid, lõikelauad, LÖGWOOD-tooted.
Küll aga teiste toodete, kus on vajalik Astra osalust suuremal määral (nt pusled, kellad, jõuluehted, pulmadeko, topperid jt väiksemad tooted), tarne võib olla, kuid ei pruugi tavapärasest kahest-neljast nädalast pikem. Tellimust vormistades oled Sa sellega nõus, oled nõus ootama kauem ning tead, et tavapärane tarneaeg neile ei kehti.

Kui oled meelepärased tooted Ostukorvi lisanud täida palun allolevad lahtrid. Nõutud väljad on tähistatud *-ga. Kui tellisid jõuluehteid, nimepusle, mänguasjakasti või siis nt lõikelaua, jäta kogu lisainfo (ala mis värvi, mis nimelised ehted jne) Ostukorvis olevasse lahtrisse Märkused tellimuse kohta või edasta need meile meili teel info@maerand.com.
Kui nt midagi jäi tellimata esitatud tellimusega ja soovid uue tellimuse esitada, vali tellimuse kättesaamiseks “Tulen ise järgi”- siis ei lisandu topelt postitasu.

Alates 2021.aastast on võimalik tellida mänguasjakaste otse Soome aadressile. Selleks vali “Soome” lahtris Riik / piirkond * ning seejärel jääb alles vaid üks tarneviis- Tarne Soome DPD kulleriga otse aadressile: 33.00€. Vali tasumiseks “Pangaülekanne” ning Esita tellimus. Sinu meiliaadressile tuleb tellimusekinnitus ning pangaülekande jaoks vajalikud rekvisiidid. Võtame tellimuse töösse peale ülekande laekumist meie arvelduskontole. Kui aga soovid tellida lihtsalt nt väiksemaid tooteid Soome, vormista tellimus e-poes, kuid vali kätte saamiseks “Tulen ise järgi” ning kirjuta meile oma soovist meilile ning saadame postikulu eest lisaarve.

Tarneaeg toodetel sõltuvalt tootest on umbes kaks-neli nädalat, kui mitte vähem-rohkem. Täpsem info meie Müügitingimustes.

Lisaküsimuste korral võta meiega ühendust.

Sinu ostukorv on hetkel tühi.

Tagasi poodi