Puidust nimepusle “Sümmeetriline” Sinu lapse nimega

15.0053.50

Materjal: 3mm vineer
Mõõtmed: pusle pikkus sõltub lapse nime pikkusest, kõrgus on 8-16cm (sõltuvalt sellest kas on ühe- või mitmenimeline)
Viimistlusvahend: looduslik ja ohutu mööblivärv, mis on mänguasjade valmistamiseks mõeldud
Tähe kõrgus: 6cm
Nimepusle tähed on viimistletud/värvitud vaid esiküljelt ja viimistletud on ka tähtede alune pind. Tähtede tagumine pool on nat.puidutooni.
NIMEPUSLE LISAD:
Nimepuslele on võimalik lisada juurde Sinu lapse sünniandmed graveeringu näol või ka pildike/kujund.
Selleks lisa Ostukorvi ka need tooted: SÜNNIANDMED või PILDIKE/KUJUND. Lisaks sellele on võimalik puslele teha ka sõrmeaugud, et tähti oleks pesadest lihtne välja võtta kui ka tagasi panna. Meie peaaegu kaheaastane Otto küll kiidab neid 🙂 Sõrmeaugud tähtedele on lisatasuta.
Jäta meile lisainfo:
* lapse nimi;
* värvitoonid (vt. meie olemasolevate värvide värvitoonide pilti all- jäta värvikood või vali toonid näidispiltide järgi. Nt “soovin samade toonidega nagu Elli Brit” jne)
* kas soovid sõrmeauke või mitte;
* kui soovisid ka graveeringut sünniandmete või lihtsalt pildi näol,  jäta meile graveeritav tekst/pildi kirjeldus või saada meelepärane pilt meile info@maerand.com.

Antud info jäta meile allolevasse lahtrisse.
Tootekood: - Kategooria: Sildid: , , , ,

Kirjeldus

UUS KIRJASTIIL- SÜMMETRILINE KIRJASTIIL, kus osad tähed sobituvad tähepessa mitut pidi.
Puidust nimepusle on isikupärane mänguasi Sinu lapsele, mis aitab tal lihtsasti ja lõbusalt selgeks õppida oma nime ning arendada mitmesuguseid vajalikke oskuseid ka seeläbi. Puidust nimepuslega arenevad lapse motoorikaoskused, aitab tal selgeks õppida värve ja kujundeid ning aitab selgeks saada nii oma nime häälduse kui ka kirjapildi.
Meie uue kirjastiiliga nimepusled on ka head, sest kirjastiilil on tähed arusaadavad, selged, ümarad ning lihtsad, mis ei aja lapsi segadusse ja aitab neil tulevikus ka kogu tähestiku seetõttu selgeks saada, sest tähtedel pole segavaid kaunistusi või eriskummalisi kujundeid, mis neid tulevikus tähtede õppimisel segadusse võiks ajada.
Nimepusle on valmistatud suure hoolega- kõik tähed on käsitsi lihvitud kui ka värvitud. Käsitsi on ka pusle välisküljed lihvitud ning peale lihvimist käega üle äärte nn silitatud, et mingisuguseid puidupinde puslel ei oleks. Kõik tähed on viimistletud mööblivärviga, mis on ohutu keskkonnale ja tervisele- värvil on Põhjamaade Luigemärk ja Eesti Allergialiidu tunnustus ning on sobilik laste mänguasjade värvimiseks.
Nimepusle on sobilik vanuses 0-3 eluaastat ning on ideaalne kingitus katsikukingiks, sünnipäevaks, jõuludeks, baby shower’i kingiks tulevasele emale või lihtsalt lastetoa sisustuselemendiks, et tuba veelgi erilisemaks muuta.
Läbi mängu nimi selgeks!
VÄRVITOONID:
Värvitoonid ekraanil ei pruugi olla täpsed, sest on edastatud elektroonselt ning nende intensiivsus sõltub kuvari seadetest. 

Lisainfo

Nimetähtede arv

10 nimetähte, 11 nimetähte, 12 nimetähte, 13 nimetähte, 14 nimetähte, 3 nimetähte, 4 nimetähte, 5 nimetähte, 6 nimetähte, 7 nimetähte, 8 nimetähte, 9 nimetähte

Sulle võib meeldida ka…