Sinu Instagram’i konto audit

75.00

Vaevad pead, kuidas enda Instagram’i kontole sisu luua? Postitad ja postitad, kuid mitte mingisuguseid tulemusi ei anna? Müüki pole? Kui soovid teada, milles asi ja minupoolset eksperthinnangut juba tehtule, võtan ette Sinu IG-konto ning aitan seda muuta!

MIDA MA TEEN?

Analüüsin, kaardistan kitsaskohad ning annan selle põhjal edasised soovitused, selgitused koos näidetega, mida muuta, mis juba on hästi jne. Annan konkreetseid soovitusi, kuidas täiustada oma kontot, sealhulgas bio, profiilipilt, sisu kvaliteet ja muid olulisi elemente, mida võiks järgida. Koostan juurde ka n-ö näidisfeed’i (max 6 postitust), mille alusel saad edasi minna, mõtteid, kuidas edasi.

Analüüsi koostan Sulle pdf-failiformaadina.

Hind 75€. Hind sisaldab KM, olemas on ka e-arve võimalus (selleks kirjuta meile info@maerand.com).

Jäta allolevasse lahtrisse enda IG-kontonimi (või URL). Lisa juurde ka oma konto eesmärk, kes on Sinu sisu sihtrühm ja muu lisainfo, mida arvad, et peaksin konto analüüsimisel teadma.

Kirjeldus

MINUST

Olen üle 10 aasta olnud ettevõtja, keskendudes mitmetele valdkondadele, eelkõige paelub mind väga sotsiaalmeedia, sisuloomine, turundus, nutifotograafia ja koolitamine. Omandasin oma esimese kõrghariduse ärijuhtimise erialal, valides kõrvalerialaks turunduse, mis kiiresti muutuski minu suurimaks kireks.

Juba kooli ajal asutasin oma esimese ettevõtte ja selle turundamiseks kasutasin Facebook’i nn fännilehte. Kõigest esimese kahe aastaga suurendasin fännilehe jälgijate arvu 32 000-ni, mis omakorda kasvatas minu ettevõtte müüki.

Instagrami saabumisel tõmbas see platvorm mind rohkem kui Facebook, muutudes aja jooksul minu lemmikplatvormiks. Olengi end pidevalt täiendanud just Instagram’i valdkonnas.

MIKS INSTAGRAM?

Instagram pakub unikaalseid eeliseid võrreldes teiste sotsiaalmeediakanalitega. Visuaalselt keskendunud platvormina võimaldab see luua kaasahaaravat sisu, mis kõnetab jälgijaid emotsionaalsel tasandil. Fotode ja lühivideote jagamine võimaldab igal Instagram’i kasutajal ja sh kõigil ettevõtetel, isiklikel brändidel luua autentseid sidemeid oma sihtrühmaga-  luua tugevat kogukonda, interakteerides otse jälgijatega ja kasutades ära platvormi kaasahaaravust. Mis aga omakorda aitab brändil mitte ainult jagada tooteid või teenuseid, vaid ka brändi loomise lugu, mis köidab ja innustab jälgijaid.

Seega, minu silmis on Instagram mitte ainult platvorm, vaid võimalus avastada ja jagada lugusid, luua tugevaid sidemeid ning jõuda kogukonnaga uuel tasandil.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.