Jõulud

Valmistame erinevaid puidust jõuluehteid CNC laserpingiga ning kui ehted on laserlõigatud lihvime ning viimistleme nad käsitsi.
Kõik jõuluehted valmistame 3mm kasevineerist ning üldjuhul on kõiki ehteid võimalik saada ka tavalise naturaalse puidutooni asemel ka järgmiste värvitoonidega:
x punane
x hõbe või kuldse glitteriga punane
x must
x hõbe või kuldse glitteriga must
x vaskne
x hõbedase glitteriga vaskne
x kuldne
x kuldne glitter
x hõbe
x hõbedane glitter

Kui aga sobivat tooni nimekirjast ei leidnud, võid meiega ühendust võtta ning katsume leida lahenduse 🙂

Ehteid värvime spreivärvidega ning iga jõuluehte juurde oleme lisanud täiendavad pildid värvitoonide kohta. Kui aga tellimust vormistades meile üksikasju värvitooni suhtes ei ole jäetud, valmistame ehted naturaalset puidutooni.

Üldjuhul kasutame graveeringuga jõuluehetel kindlaid kirjastiile, kuid kuna meile meeldib katsetada erinevaid ja tihtilugu oma kõige uuemaid kirjastiile, võivad graveeringuga jõuluehete kirjastiil erineda e-poes näidispildil olevast. Kuid kui soovid kindlasti näidispildil oleva kirjastiiliga ehteid, jäta meile sellekohane info Ostukorvis lahtrisse Märkused tellimuse kohta.

Palju on küsitud ka soodustuse kohta. Kui soovid tellida enam kui 20 jõuluehet, kirjuta meile ja katsume teha personaalse pakkumise.

Ärikliendid ka! Võite meile julgesti kirjutada oma soovidest info@maerand.com.
Oleme äriklientidele lähenenud viimastel aastatel personaalselt- oleme kujundanud ise äriklientide soovide/ideede põhjal jõuluehteid, kuid meile on ärikliendid edastanud ka jõuluehetest kujundusfailid, mis on lastud mõnel graafilise disainiga tegeleval ettevõttel teha ning meile on jäetud võimalus teostada nende soov CNC laserpingi kaasabil. Igatahes oleme avatud mõlemale pakkumisele 🙂

Kuna hetkel (oktoobrikuu alguses) ei oska me täpselt prognoosida, kui palju meile jõulutellimusi sel aastal laekub (iga aastaga on see arv oodatust suurem), siis hetkel oleme võtnud eesmärgiks kõik 2020.aasta jõulutellimused postitada hiljemalt 18.detsembril 2020. Loomulikult, kui tellimus valmib varem, paneme selle kohe esimesel võimalusel kliendi poole teele.
Jõulu- kui ka tavatellimusi, mis selle aastanumbri sees valmivad, võtsime vastu kuni 8.novembrini.
Alates 9.novembrist esitatud tellimused valmivad alles 2021.aasta alguses.
Kui on soov saada varem kätte (ala vaja saata veel kuskile välismaale või kindel aeg jõulupeol jne), kirjuta tellimust vormistades Ostukorvis olevasse lahtrisse “Märkused tellimuse kohta” vastav info kätte saamise kohta. Proovime alati oma klientide soovidega arvestada, kui see meil võimalik 🙂

Jõuluehted pakime turvaliselt siidipaberisse/täitematerjali (puiduvilla) sisse ja ka pappkarpi, mis on sobilik koheselt edasikinkimiseks.
Kui soovidki otse saata kingisaajale, jäta ka see info meile- siis teame pakki mitte panna meie “Aitäh tellimuse eest!” flaierit, vaid lisame meid tutvustava flaieri.
Lisame peagi juurde ka lisavõimaluse- TELLIMUSE PAKKIMINE KINGITUSEKS, kus kasutame keskkonnasõbralikult oma tapeedi ülejääke. Antud teenuse maksumuseks oleks arvatavasti 5 eurot. Peagi täpsem info selle kohta.

Lisaküsimuste korral võtke meiega julgesti ühendust!

Näitan 1–8 tulemust 32-st

 • Puidust jõuluehe “Karud”

  3.00
  Lisa korvi Kiirvaade
 • Puidust jõuluehe “Tähering”

  3.50
  Lisa korvi Kiirvaade
 • Puidust jõuluehete komplekt “Kitselised”

  5.00
  Lisa korvi Kiirvaade
 • Puidust jõuluehe “Neli erinevat kujundust”

  3.50
  Lisa korvi Kiirvaade
 • Puidust jõuluehe “Tähtedekuul”

  3.00
  Lisa korvi Kiirvaade
 • Puidust jõuluehete komplekt “Kuldsed põhjapõdrad”

  8.50
  Lisa korvi Kiirvaade
 • Puidust jõuluehe “Põhjapõder”

  3.00
  Lisa korvi Kiirvaade
 • Puidust jõuluehe “Põhjapõder Punanina”

  4.00
  Lisa korvi Kiirvaade