Mänguasjakastid

MÄNGUASJAKASTIDE 2022.AASTA TELLIMUSED ON KAHJUKS LUKUS! S.t, et tellimust saab küll esitada, kuid kõik mänguasjakastide tellimused, mis on esitatud alates 27.septembrist 2022, valmivad alles 2023.aastal. Vabandame!

Meie mänguasjakastid on valmistatud täispuidust, on praktilised, kvaliteetsed ja vastupidavad ning mis veelgi toredam- on ilusad kaunistamaks Sinu mudilase tuba! Iga mänguasjakasti saame valmistada personaalse lisades kastile Sinu pisikese nime või miks mitte ka hüüdnime koos mõne armsa kujundiga! 🙂 Kui meie tootevalikust sobivat lahendust ei leidnud- ära pelga meile kirjutada oma salasoovist! Unistustel on ju kombeks täituta ja kui me saame Sind selles aidata, on veelgi toredam 🙂

Üldjuhul on võimalik kastidel asendada tähekesed mõne muu kujundiga (nt. lisada juurde ka südamekesi või siis erineva suurusega pilvekesi- võimalusi on palju!)- ära pelga küsida Sinule meelepärasemat kujundit!
Värvitoonid kastidele saad samuti ise valida. Iga kasti toote juures on lisapildid meie olemasolevatest värvitoonidest. Kui sobivat ei leidnud, anna sellest teada!
Kogu täiendav info oma tellitava kasti kohta jäta meile Ostukorvis olevasse lahtrisse Märkused tellimuse kohta või edasta need meile meili teel (info@maerand.com).

Iga kasti tooteinfos on kirjas kasti kohta käiv lisainfo. Kui midagi jääb arusaamatuks, võta meiega palun ühendust.

Meie mänguasjakastid on kvaliteetsed, sest:

1) kasutame Eestis toodetud liimpuitkilpe, mille kandevõime ning vastupidavus on suurem kui tavalisel materjalil;
2) kõik liimpuitkilbid käime alati enne üle ja teostame nende nn kvaliteedikontrolli. s.t likvideerime koledad oksakohad ehk vajadusel pahteldame ja parandame iluvead, kui neid esineb. Vajadusel kordame antud tegevust mitu korda ja seda selleks, et kasti pind oleks laitmatu ja sobilik viimistluseks;
3) kõik mänguasjakastide küljed on lõigatud formaatsaega ja seda piinliku täpsusega;
4) kasti küljed on omavahel kinnitatud tavaliste kruvide asemel PVA-liimi, puidulamellide ja naeltega, mis tagab ülima vastupidavuse ja ka kasti kestvuse nt tulevaste põlvede jaoks; seega pole ükski meie kast lihtsalt kokku klopsitud kast, vaid tegu on hoolega valmistatud mänguasjakastidega!
5) kasti küljed lihvime peale pahteldamist küll lihvimismasinaga, kuid teravamad ääred (ja külgedel augud) käime üle käsitsi ja veendume alati, et kõik küljed/ääred oleksid ohutud Sinu pisikesele;
6) kasti viimistlemiseks kasutame vaid tunnustatud ja ohutuid viimistlusvahendeid, mis on sobilikud lastetubades kasutamiseks või mänguasjade värvimiseks.
7) oma toodete valmistamiseks oleme teinud väga suuri investeeringuid meie viie tegutsemise aasta jooksul ning jätkame seda ka tulevikus. Näiteks viimati soetasime LEADER-meetme kaasabil ligi 17 000 eurose formaatsae, et lõigata mänguasjakastide detaile piinliku täpsusega! Seda selleks, et pakkuda kõige kvaliteetsemaid ja ilusamaid mänguasjakaste Eestis. Seetõttu on ka meie mänguasjakastide hinnad turul olevatest kõrgemad. Kuid meie hind ongi võrdeline kastide kvaliteediga!
8) Iga kast on valmistatud väga suure pühendumisega Mäerand Grupi asutaja, kastimeistri Oti poolt, kes töötab alati väga disiplineeritult ega saada kunagi oma kaarhallist välja kasti, mille kvaliteediga ta ise rahul pole. Oma tööd teeb ta vaid kvaliteetsete puidutööriistadega, mis aitavadki tagada kõrge kvaliteediga lõpptoote.

Meie eesmärgiks pole müüa lihtsalt vaid puidust kasti, vaid tahame tuua rõõmu ja isikupära Sinu mudilase tuppa! Omanimeline ja ilus mänguasjakast on kahtlemata suur rõõmu tekitaja ühele väiksele maailmaavastajale!

Iga kasti tellimusega paneme kaasa ka väikse meelespea, kus on kirjas üksikasjad kastide kohta (amort kaanel/viimistlusvahendid/kasutatud materjalid jms).

*Kuna valmistame oma mänguasjakaste suure pühendumisega ja kasti tellimusi on paratamatult hoolimata aastaajast palju, on hetkel kastide ooteaeg vähemalt 4 nädalat alates tellimuse kinnitamisest. Mis tähendab, et võib minna kauem kui 4-5 nädalat. Vabandame!

Näitan kõiki 17 tulemust