Lõikelauad

Valmistame oma lõikelauad vaid väärispuidust- tugevast tammest ning valikus on hetkel 4 erinevat suurust: VÄIKSEKE, KESKMINE, PIRAKAS, KUNINGLIK ning ka erikujuga MINIMAL. Nii keskmist, pirakat kui ka kuninglikku lõikelauda on võimalik tellida ka freesitud äärega, mis aitab ära hoida erinevate toidumahlade valgumist lauale.
Samuti on meil suur valik olemasolevaid kujundusi, mida saab isikupärasemaks muuta oma sõnumitega ehk kui sulle kujundusel nt pilt meeldib, kui soovid teist teksti, siis saab ka seda üldjuhul teha. Kuid kui sul on erikujunduse soov ehk soovid lõikelauale oma ettevõtte logo, kujutist, sõnumit või hoopisiki Sinu enda kujundatud kujundust või näiteks tavalist PAINT’s või paberile joonistatud joonistust, lisandub lõikelaua hinnale 15,00€. Selleks vali kujunduste seast toode “Lõikelaua kujundus “Eritellimus” ja lisa seegi ostukorvi.

NB! Me ei tooda lõikelaua toorikuid, vaid need on meie tooted, toodang ning me lisame neile alati ka oma logod. Signeerime need. Seetõttu ei saada me oma tootmishoonest välja ühtegi toodet ilma oma logodeta. K.a ka siis, kui on tellitud kliendi poolt temapoolse logo graveerimine lõikelaudadele. Kui aga soovid meie logodeta lõikelaudu, on see lisatasuna +3€/lõikelaud või lihtsalt suurema koguse tellimisel koostame hinnapakkumise seda soovi arvestades.

SELLEKS, ET TELLIDA ISIKUPÄRANE LÕIKELAUD TOIMI JÄRGNEVALT:
1) vali kategooria “Lõikelaua suurus”;
2) vali välja lõikelaua suurus ning lisa see ostukorvi;
3) seejärel vali välja meelepärane kujundus (selleks vali kategooria “Lõikelaua kujundus” ning lisa ka see ostukorvi;
4) viimaks siirdu ostukorvi ja täida vajalikud lüngad ning kinnita tellimus!

Kohe, kui oleme Sinu tellimuse kätte saanud, asume seda valmistama esimesel võimalusel. Kui sul on tellimusega kiire, lisa vastav info kindlasti ka tellimust vormistades vastavasse lünka (Märkused tellimuse kohta) või helista meile, et uurida, kui kiiresti me Sinu tellimuse valmistada saaksime. Kiirtellimuse puhul lisandub kiirtellimuse tasu 25,00 eurot.

❗️ NB! Antud kujundused meie e-poes on meie poolt netiavarustest kas otsitud ning valmiskujunduseks komplekteeritud või täiesti meie poolt nullist kujundatud, seejuures kasutades ostetud pilte või ka kirjastiile! Oleme seda teinud suure vaeva ja ajakuluga ning nende kasutamine ilma meie nõusolekuta on rangelt keelatud! Tuletame meelde, et kõik meie kodulehel, Facebook’i fännilehel kui ka Instagram’s on meie intellektuaalne vara ja nende kasutamine ärilistel või muudel põhjustel ilma meie nõusolekuta on seadusega karistatav ning tegemist on meie autoriõiguste rikkumisega! See, kui antud kujundused siin tootekategoorias tootena maksavad 0,00€, ei tähenda, et need oleks tasuta kasutamiseks mujal kui meie lõikelaudade tellimisel.❗️

Selleks, et Sinu lõikelaud püsiks ilus pikka aega, paneme iga lõikelaua tellimusega kaasa ka flaieri, millel on kogu vajalik info puidust lõikelaua hoolduse kohta.
Meie puidust lõikelaua ABC on kättesaadav ka meie blogist või näiteks Kodu & Aed veebiportaalis.

Lisaküsimuste korral kirjuta info@maerand.com või helista +372 5695 9677

Näitan 1–20 tulemust 53-st